CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA

Walkin' tha streetz

Share
    Hoody
    GetGooer
    GetGooer

Male
    note : Je mi u prdele jakej mám level, kolik mám subscribes a zhlédnutí na videu... Nejde mi o to nacpat svojí věc tisícům lidí do prdele jen aby mi hodily kladnej komment... Tancuju pro sebe, pro lidi a daleko víc mě potěší když mi můj výstup ohodnotí někdo komu jsem to nenarval do zadku :) ....Oldschool HIPHOP never DIE!!!....
    Kdo je nejlepší? : Originály... C-tiger, Entony, Ventex,, a spousta dalších :)
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 97
    Registration date : 2010-10-27
    Rage :
    0 / 30 / 3

Walkin' tha streetz

Post by Hoody on Sun Mar 06, 2011 7:50 pm

Krásnej nedělní večer... Smile

Konečně jsem se dostal zase k dalšímu music packu, dneska to bude hodně namixovaný tak doufám že si každej příde na svý x)

Bohužel, zas mám problémy s netem a uploadovat pack by mi trvalo asi 6 hodiny, takže písničky v mp3 a zabalený dodám v dalšim packu Wink

dneska budou jen youtube verze tongue

1. Gangstarr - Full clip

Skvělá songa, taková pohodovka - pomalejší... Svítí slunce, tak vylezete z baráku, nasadíte sluchátka a nohy se vám začnou hejbat Smile hodně rád jí poslouchám.... Hodila by se případně i na crown Smile
    In memory of Big L ,,,the real MC ! study

2. N-dubz - Papa can u hear me!

Ryhlá, emocionální píseň z Velké británie... Smile Pro chvíle, když chcete být samy a tak nějak nedokážete jinak vyjádřit emoce než tancem... Wink
    btw, ta spěvačka je fakt kus I love you Very Happy

3. Necro - The most sadistic

Středně rychlá nalejvárna undregroundovýho rapu... název mluví za vše a nick interpreta to jen potvrzuje Very Happy
    Listen up!

4. Swollen members - Certified dope

Něco pro rychlý a kreativní lidi.. např ducan Very Happy
    Trošku něco jinýho než co tahle kapela jede normálně... Dá se na ní jet fakt solidně přes hajtky, kombinovat to s bassama a ještě to prokládat lyric ridem .. vypadá to pak fakt zajímavě Smile

5. Molotov - El mundo

Středně rychlá songa od Mexický rap-metalový party Molotov. do kupy se daly v roce 1995 přímo v Mexico city. Jejich muzika mě fakt baví Smile
    Středně rychlá, možnost jet na beat i na lyric Smile

6. Wyze mindz - Phaze 1

Tyhle songy uplně miluju... Pomalá, ve který máš možnost neomezený kreativity, možnost skvěle zakomponovat unikátní powers aniž by sis skazil flow Wink ač je pomalejší tak je hodně energická x)

7. RPS feat. Kaczor - Szkoła życia

NESKUTEČNEJ TRACK od Polskýho veterána RYCHU PEJI na majku spolu s KACZOREM !!!... tenhle track mě fakt dokáže probudit k životu
    neskutečná energie, neskutečnej beat, samply... prostě DAMN KILLED TRACK !!!

A na závěr takovej bonus:

8. Axi - Mayan temple

Dávám sem rovnou odkaz v HDčku, jinak to ani nemá cenu...
    Zatraceně real Psycho D'n'B od Axiho.. už když jsem viděl název tý songy tak mi běhal mráz po zádech,,, no a když jsem si ji pustil tak mi nezbylo nic jinýho než jít na záchod... fakt nářez, jedna z nej DnB hits co jsem kdy slyšel !!

PS: někdo někde psal že když vidí dnb, tak si hned představý ty vyhulený mozky... Takže pro ty lidi co házej celý dnb do jednoho pytle: Poslechněte si tohle,,, pokud to máte v hlavě v pořádku tak vám to nepřijde že to skládal někdo s vyhulenym mozkem. Wink nechci tim říct že se vám to musí líbit, ale štve mě ten zažitej stereotyp a jednobarevnej pohled na něco jinýho než čim žijete Smile

Jak jsem slíbil, všechny mp3 přibalim do příštího packu Smile

Doufám že se dneska líbilo a přeju všem kdo ještě neměly prázky ať si je užijou a pořádně potrénujou farao

Peace :^) a naslyšenou někdy v blízký době afro
    RaR
    Admin
    Admin

Male
    note : -_-
    Kdo je nejlepší? : Marie a Jana !
    Počet příspěvků : 1335
    Registration date : 2010-08-07
    Rage :
    0 / 30 / 3

Re: Walkin' tha streetz

Post by RaR on Sun Mar 06, 2011 8:02 pm

Jéé...díky moc to se hodně hodí zrovna jsem se ohlížel po něčem na co bych si zatrénoval Very Happy
    Hoody
    GetGooer
    GetGooer

Male
    note : Je mi u prdele jakej mám level, kolik mám subscribes a zhlédnutí na videu... Nejde mi o to nacpat svojí věc tisícům lidí do prdele jen aby mi hodily kladnej komment... Tancuju pro sebe, pro lidi a daleko víc mě potěší když mi můj výstup ohodnotí někdo komu jsem to nenarval do zadku :) ....Oldschool HIPHOP never DIE!!!....
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Hoody on Sun Mar 06, 2011 8:05 pm

Super! Smile doufám že se bude líbit
    ducan.P11
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    Kdo je nejlepší? : Ten, kdo má svůj názor a nebojí se ho říct. BUĎME NA SEBE MILOUNKATÝ, ALE VŠEHO S MÍROU.
    jsem : čech (vietnamec)
    Počet příspěvků : 444
    Registration date : 2010-05-26
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by ducan.P11 on Sun Mar 06, 2011 8:41 pm

výborný .. zkus třeba přidat nějaký alternative rock bandy (greenday, linkiny, simple plan ..)
    Nebo třeba nějaký český bandy, Vypsaná fixa, prago union ..

gj, Smile
    Hoody
    GetGooer
    GetGooer

Male
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Hoody on Sun Mar 06, 2011 9:23 pm

čteš mi myšlenky! Very Happy už mám něco připravenýho na příští pack od linkinů a od greenday. a i jiný kapely, nech se překvapit Smile

po těch českejch se podívám taky, díky za nápad Smile
    Vinnie.P11
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : jedu si to svý.....
    Kdo je nejlepší? : anika ,YG, minio ,snem, JDC, marfii, methodic, P11 CREW!, zyxel, stiffy, hoody, pris
    Počet příspěvků : 121
    Registration date : 2010-09-08
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Vinnie.P11 on Sun Mar 06, 2011 10:20 pm

aaa hoody...ty si toho DJ dost zasloužíš...krasně rozepsane....dost dobrej výběr songů
    ...na ten první hodim crownec Smile

jen tak dál Smile
    KeWy
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : Užívej dokud můžeš ! ;))
    Kdo je nejlepší? : Ctiger, Fafaneoo, YounGun, R2F, Xtream, Entony ...
    Počet příspěvků : 327
    Registration date : 2010-06-29
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by KeWy on Mon Mar 07, 2011 1:59 pm

nebylo to špatné ale chtělo by to už konečně nějaký pořádný newschoolovky !!! Very Happy
    Jiank díky moc za čas který si do toho nepochybně vložil Wink
    Hoody
    GetGooer
    GetGooer

Male
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Hoody on Mon Mar 07, 2011 5:51 pm

Arrow " Bumping " Arrow
    ......................
    ......................
    ......................
    Polovina je newschool, tak co ještě chceš! Very Happy Very Happy

budu to takhle prokládat Smile nějakej pack třeba udělám jen newschool Wink
    BeSty
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : trocha ticha neuškodí;)
    Kdo je nejlepší? : ČR: Rainy, Fafaneoo , Ctiger Ostatni: Birdman , V.A.Lokos , Seven
    Počet příspěvků : 116
    Registration date : 2010-08-16
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by BeSty on Thu Mar 10, 2011 5:26 pm

dobrý , pár určitě využiju!!Smile... příště bych přídal trošku více českých klasik!!Smile ale dik za to co dělášWink
    KeWy
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : Užívej dokud můžeš ! ;))
    Kdo je nejlepší? : Ctiger, Fafaneoo, YounGun, R2F, Xtream, Entony ...
    Počet příspěvků : 327
    Registration date : 2010-06-29
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by KeWy on Thu Mar 17, 2011 9:14 am

polovina je newschool ?? tak bohůžel mě se prostě nějAk nelíběj... můj názor xDD
    Jeezzy
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : Nastvali jste me xD kdyz nebudete vedet muj nick :D tak se sem kouknete sem:) Jeezzy
    Kdo je nejlepší? : Nezálaží kdo je nejlepsi ..vzdycky bude nekdo jinej ..Jen zalezi jak to delas :)
    Počet příspěvků : 450
    Registration date : 2010-06-01
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Jeezzy on Thu Mar 17, 2011 2:02 pm

Moc pekny Smile .... ale nejvic se tesim na dalsi tongue

Jeezzy
    snaffu
    CWG Helper
    CWG Helper

Male
    note : Ya gotta to teach me somethin' !
    Kdo je nejlepší? : ksnipez!!
    Počet příspěvků : 153
    Registration date : 2011-03-05
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by snaffu on Thu Mar 17, 2011 9:32 pm

Potrenovat? rad bych... dneska tu celej den prselo Very Happy Very Happy
    *ANC*Herold
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??

Male
    note : Užívej si Každý den Jako by byl Poslední
    Kdo je nejlepší? : podle mě nikdo každý je nejlepší Nečím nebo jeho styl je nečím originalním
    Počet příspěvků : 1564
    Registration date : 2009-07-02
    Rage :
    1 / 31 / 3

Post by *ANC*Herold on Fri Mar 18, 2011 6:56 am

4
    7
    a poslední sou fakt nejlešpíí hele Pecička aspon je tu někdo kdo toto má na starost ..
    ten polskej Hiph op Poslocihám furt do kola je to masaker!!!
    Hoody
    GetGooer
    GetGooer

Male
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Hoody on Sat Mar 26, 2011 9:10 am

Všem díky za podporu, vážim si toho Smile

Kewy: nevim přesně jakej newschool máš na mysli... já newschool právěže moc neposlouchám a když už tak nový desky těch osvědčenejch jmen.. dnešní scéna mě až tak moc prostě nebere,,, většina dnešních píše texty o tom jak nemusej nic dělat, jak jsou bohatý a o tom jak si užívaj s ženskejma na jednu noc...Very Happy Prostě oldschool je oldschool, tomu se nic nevyrovná ...Smile ale když v rádiu narazim na něco naco by se dalo walkovat tak to stáhnu a hodim sem Wink jsem prostě trochu omezenej v některejch směrech tak se třeba i já začnu rozvíjet do newschoolu (což bych teda i nerad...) Very Happy

Do příštího packu hodim hodně český muziky, i trochu alternativy jak psal ducan a i ten newschool nějakej skusim sehnat Very Happy

Peace lidi < ...čekujte příští neděli sekci Clown walk music !! afro

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Oct 23, 2017 6:12 am