CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA

Master volume x.3

Share
    Hoody
    GetGooer
    GetGooer

Male
    note : Je mi u prdele jakej mám level, kolik mám subscribes a zhlédnutí na videu... Nejde mi o to nacpat svojí věc tisícům lidí do prdele jen aby mi hodily kladnej komment... Tancuju pro sebe, pro lidi a daleko víc mě potěší když mi můj výstup ohodnotí někdo komu jsem to nenarval do zadku :) ....Oldschool HIPHOP never DIE!!!....
    Kdo je nejlepší? : Originály... C-tiger, Entony, Ventex,, a spousta dalších :)
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 97
    Registration date : 2010-10-27
    Rage :
    0 / 30 / 3

Master volume x.3

Post by Hoody on Sun Jan 16, 2011 8:09 pm

Příjemný "jarní" večer přeji všem Wink nechci někoho urazit ale tady u nás okolo HB je fakt docela teplo Smile

Omlouvám se za delší pauzu, skoro 2 tejdny po vánocích mi nešel net, nebo šel jen chvilkama. Spoustu lidí si nadělilo o2 internet k vánocům a nějak se jim to zavařilo na ústředně a do toho se blíží pololetí takže jsem musel dohánět předměty ze kterejch mi hrozila 4 nebo víc...Very Happy

Ale zpátky k muzice Wink

Dneska to bude trošku tvrdší styl, kterej vyžaduje dost energie Cool

Tracklist:
    01 - Styles of Beyond - Nine Thou
    02 - Hadouken - House is Falling Down
    03 - Hot Action Cop - Going Down On It
    04 - Briscoe - A Couple Of Blocks
    05 - Vinnie Paz - Pistolvania
    06 - MAAT - Kandidáti existence
    07 - Dyad Souls - Kingdom Of Carnage
    08 - Snowgoons - Time is now
    09 - Linkin Park - Faint

Odkaz pro kompletní download je na konci Wink

Takže začínáme Smile
    01: Styles of Beyond - Nine Thou (superstar remix)

Otevírá dnešní pack, je to nákopovka jak sviňe, c-tiger na ní točil XC tryout, byla použita jako úvodní píseň ke hře Need for Speed: Most wanted... předpokládám že většina lidí tu hru zná Smile
    PS: kdo jste to hráli, taky jste vždycky vyhrávali když ste slyšeli tohle? Very Happy
    O kapele toho moc nevím, jen že spolu s Mikem Shinodou spolupracovali na jeho sólovce pod pseudonymem Fort Minor.

02: Hadouken - House is falling down

Ryhlá a energická elektro hitovka od anglické skupiny Hadouken. Skvělá jak pro poslech tak pro walk, když si potřebujete vybít zlost... ideální Smile

03: Hot action cop - Going down on it

Punk-rocková pecka, která zazněla ve hře Need for Speed: Hot Pursuit 2,,,nějak ty nfs dneska frčej Very Happy
    Tahle hitovka byla na debutovém albu této skupiny, ale do světa se dostala hlavně díky výše zmíněné hře.

04: Briscoe - A couple of blocks

Briscoa neznám Sad Ale tahle písnička s Rickem Rossem na featu je fakt klasa.. Ach ta amerika Wink
    Listen up alien

05: Vinnie Paz - Pistolvania

V roce 1996 frontman skupiny Jedi mind tricks, později vůdce undergroundového "projektu" Army of the Paraohs.. na jaře roku 2010 vydává tenhle undergroundouvej HC rapper svý první sólový album s výmluvnym názvem "Kill'em all'...
    Jedna z nejlepších písniček na desce, na featu Freeway a Jakk frost. Enjoy it Smile

06: MAAT - Kandidáti existence

Trošku odbočka z ameriky k nám do česka. Trio MAAT a jejich sprostej, energicej a nekompromisní rap zná snad každej u nás.. ne každýmu se tahle parta líbí, je to věc názoru.. Wink
    Když se naserete, pusťe si to a jděte si zawalkovat, nebo někomu natočte dedicate.. Napadá mě i možné použití jako Diss na nějakou jinou cwalkovou crew, když natočíte way a vhodně využijete část textu "Jsme tu abysme tě pochcali" určitě to zapůsobí Very Happy ......timto nechci propagovat nějaký rozbroje Wink jen metafora.. Smile

07: Dyad Souls - Kingdom of carnage

Dyad Souls je dvojice australskejch MC's. Jejich nekompromisní hardcore rap, perfektní texty.. To mě na jejich tvorbě uchvacuje, když 5 minut posloucháte písničku, která je náloží rapu, textu kterej se perfektně rýmuje a jede nonstop... tomuhle já říkám REAL RAP !
    Track Kingdom of carnage uzavírá jejich desku Overkill, ve který najdete ještě daleko tvrdší a energičtější tracky.. Kdo nezná, doporučuju sehnat a poslechnout Wink fakt to stojí zato !

08: Snowgoons - Time is now

Naši západní sousedi, dva producenti známí pod nickem Snowgoons už do světa udělali pořádně velkou díru. Mají na kontě alba German Lugers, The Trojan Horse, Black Snow, A first in Though a Kraftwerk. Na všech účinkuje elita světového HC rapu. Skvělý beaty, kvalitní nálev rýmujících se textů atd... další věc kterou fakt doporučuju si poslechnout Wink
    Track Time is Now je z alba The trojan Horse z roku 2008 je veškerý jejich produkce skvělej zástupce. V rytmu tohoto se nese veškerá jejich hudba.. Listen up Wink

09: Linkin Park - Faint

Linkin park snad nikomu nemusim představovat... Tahle parta mě přivedla k rapu a i po těch 6 letech co jsem je poprvý slyšel mě neunavuje. Energická rock-rapová hudba, skvělý vokály od chezze.. i když neumim spívat tak si občas zařvu to I can faint !! Very Happy

Tak to byla uzávěrka dnešního packu, doufám že se líbily jak písničky tak i moje minirecenze. Lecčemu se při psaní článku i přiučim o hudebnícich a kapelách Smile Komentujte, diskutujte a hlavně walkujte a natáčejte Wink

kompletní download na: vol.3_HC_pack.zip

Tak zas příští tejden naslyšenou Wink
    Peace cyclops
    MoonGose
    CWG je můj domov
    CWG je můj domov

Male
    note : Nemám note ! :)
    Kdo je nejlepší? : Ctiger , Youngun, Razor,aiNt, CrissW,AsikJr
    Počet příspěvků : 559
    Registration date : 2010-07-08
    Rage :
    0 / 30 / 3

Re: Master volume x.3

Post by MoonGose on Sun Jan 16, 2011 8:21 pm

Sůperr práce Hoody jen tak dálej Smile Very Happy hodně songu semi i libylo takže cajk Smile GJ men !
    YounGun STREETBASE
    Admin
    Admin

Male
    note : 1500sub beaten - Subscribe youtube.com/eshoter
    Kdo je nejlepší? : ENTONY!!, sw0f, kOz, stylish-R, Kala, RaZoR, iKo, Jin, Ownly, sNEM
    Počet příspěvků : 2494
    Registration date : 2008-05-03
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by YounGun STREETBASE on Sun Jan 16, 2011 8:36 pm

Některý z nich vám youtube zakáže Wink

Wins: 7 - WillBeC 2x, PTK, RaZoR, EightBall 2x, Fafaneoo, Smejto, aL^Jo, Element, Lastman...
    Lost: 3 - Sneky, iceywalkk, RaZoR...
    You wanna battle No.3 - Cwalk special - 3rd/4th place
    ducan.P11
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    Kdo je nejlepší? : Ten, kdo má svůj názor a nebojí se ho říct. BUĎME NA SEBE MILOUNKATÝ, ALE VŠEHO S MÍROU.
    jsem : čech (vietnamec)
    Počet příspěvků : 444
    Registration date : 2010-05-26
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by ducan.P11 on Sun Jan 16, 2011 8:51 pm

To je snad jasný ne?

FAINT
    To nic nepřekoná Smile

Moc pěkná práce. Pro příště se zkus zaměřit i na trochu pomalejší tempa Very Happy Lidi jako já z toho pak nic nemaj Very Happy

anyway : youngune, u mě šlo poslechnout všechno ..
    Hoody
    GetGooer
    GetGooer

Male
    note : Je mi u prdele jakej mám level, kolik mám subscribes a zhlédnutí na videu... Nejde mi o to nacpat svojí věc tisícům lidí do prdele jen aby mi hodily kladnej komment... Tancuju pro sebe, pro lidi a daleko víc mě potěší když mi můj výstup ohodnotí někdo komu jsem to nenarval do zadku :) ....Oldschool HIPHOP never DIE!!!....
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Hoody on Sun Jan 16, 2011 8:57 pm

Joo, příští bude klidnější Wink Very Happy

yg: jo nenapadlo mě to.. ale podle mě bude možnej problém akorád u Vinnieho, možná snowgoons a linkin park.. i když na to jsem viděl videa a zvuk měli v pohodě,,
    Jeezzy
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : Nastvali jste me xD kdyz nebudete vedet muj nick :D tak se sem kouknete sem:) Jeezzy
    Kdo je nejlepší? : Nezálaží kdo je nejlepsi ..vzdycky bude nekdo jinej ..Jen zalezi jak to delas :)
    Počet příspěvků : 450
    Registration date : 2010-06-01
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Jeezzy on Mon Jan 17, 2011 2:34 pm

Zabitej pack !!!! Palec nahoru !!! Smile ..... tyhle jsem hrozne dlouho neslysel Sad Razz Smile)
    Swics
    CWG je můj domov
    CWG je můj domov

Male
    Kdo je nejlepší? : entony,razor, jumpi, invizabl3, mad4west, markyboo
    Počet příspěvků : 594
    Registration date : 2010-09-11
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Swics on Mon Jan 17, 2011 2:49 pm

9 z 9ti songů znám ale nevadí Very Happy víc jak půlku poslouchám hoodně dlouho a zatim neomrzely Very Happy
    Hoody
    GetGooer
    GetGooer

Male
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Hoody on Mon Jan 17, 2011 2:50 pm

Ještě bych chtěl dodat,,,

Pokud se vám nějaké tracky opravdu líbí a chtěly byste slyšet víc písniček od rapera/skupiny, ale nevíte třeba kde sehnat apod, tak napište normálně do komments a já obsáhnu příští pack WinkSmile
    Ezzi
    newbie
    newbie

Male
    note : Jednou chci mít BG ;) :D
    Kdo je nejlepší? : Ctiger, YounGun, RaZoR, Fafaneoo, DeeGee, Entony, V.A Lokos, Sylwer
    Počet příspěvků : 42
    Registration date : 2010-02-19
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Ezzi on Tue Jan 18, 2011 2:11 pm

Nice work man ;-) už se těšim na další pack Smile
    KeWy
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : Užívej dokud můžeš ! ;))
    Kdo je nejlepší? : Ctiger, Fafaneoo, YounGun, R2F, Xtream, Entony ...
    Počet příspěvků : 327
    Registration date : 2010-06-29
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by KeWy on Thu Jan 27, 2011 10:42 am

Pár songů nic extra, pár znám ... přesto říkám dobrá práce, cením si a myslim že nesjem sám toho co děláš !

Jinak na YT mě šlo všechno !

Very Happy
    BeSty
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : trocha ticha neuškodí;)
    Kdo je nejlepší? : ČR: Rainy, Fafaneoo , Ctiger Ostatni: Birdman , V.A.Lokos , Seven
    Počet příspěvků : 116
    Registration date : 2010-08-16
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by BeSty on Wed Feb 02, 2011 7:53 pm

Dobrý songy, takové hledám:)..některý znám a neomrzí je oklepat:) určitě využiju..dík moc za to:)

hiepjake
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : wtf is note ?
    Kdo je nejlepší? : my dick
    Počet příspěvků : 101
    Registration date : 2010-09-13
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by hiepjake on Sat Feb 05, 2011 2:58 pm

Noise
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : c-walk is my life !
    Kdo je nejlepší? : V.A Lokos,seven,kelevra, mad4west,DOC,gregory, anika,swik,N1X,R.smile,Laph
    Počet příspěvků : 130
    Registration date : 2010-12-16
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Noise on Sun Feb 13, 2011 10:37 am

Kámo dobrý Wink ... Dobře všechno rozepsane Wink ... aji songy s emi líbilo Wink
    °WS°Archie
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : Ale Do pice jak me ten C-Walk Bavi !!
    Kdo je nejlepší? : Rhythm's Pulse, Fafaneo,Sylwer,Lawao,V.A Lokos
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 118
    Registration date : 2010-05-19
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by °WS°Archie on Tue Apr 05, 2011 7:37 am

Zdravim.. Jo par songu jsem si vbral treba to MAAT , mas to pekne rozepsane dobra prace tesim se na dalsi pack jsem zvedavej co z tebe vyleze Very Happy mej se a diky Smile
    snaffu
    CWG Helper
    CWG Helper

Male
    note : Ya gotta to teach me somethin' !
    Kdo je nejlepší? : ksnipez!!
    Počet příspěvků : 153
    Registration date : 2011-03-05
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by snaffu on Sat Apr 09, 2011 9:53 am

nejlepší od maata je All in album ... Twisted Evil
    RaR
    Admin
    Admin

Male
    note : -_-
    Kdo je nejlepší? : Marie a Jana !
    Počet příspěvků : 1335
    Registration date : 2010-08-07
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by RaR on Mon Apr 25, 2011 9:22 pm

Hoody pokud bys chtěl nákou inspiraci na další pack klidně napiš Smile Mám pár pecek který by se mohli líbit Smile

Jinak tenhle pack je asi nejlepší co jsem viděl od tebe Smile
    KeWy
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : Užívej dokud můžeš ! ;))
    Kdo je nejlepší? : Ctiger, Fafaneoo, YounGun, R2F, Xtream, Entony ...
    Počet příspěvků : 327
    Registration date : 2010-06-29
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by KeWy on Mon May 16, 2011 3:19 pm

Pěkný výběr, opět s písničkami které se mi zastak moc nepáčí Wink ale co nadělám jiné to asi nebude =DD
    Hoody
    GetGooer
    GetGooer

Male
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Hoody on Mon May 16, 2011 6:54 pm

Hele.. tadyten pack je z ledna Very Happy poslední můj pack je "Walkin' tha streets" ale ten se ti taky myslim nelíbil.. teď už jsem dlouho nic neházel, budu dávat zítra nebo ve středu další, tak snad už si něco vybereš...x)

Peace <

NuGGeT
    GetGooer
    GetGooer

Male
    note : Im noob :))
    Kdo je nejlepší? : Podle mě nejde o to kdo je pro a kdo je noob predevsim jde o to že nas to bavi a vnímame to jako druhy svět :)
    Počet příspěvků : 61
    Registration date : 2010-11-12
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by NuGGeT on Tue May 24, 2011 7:01 am

Hoj nechci tě nějak zpochybnovat ale cwalk-je streedance,hip hop tanec
    a u 3 songu pises punk-rocková pecka :DD a ten 2 song to samy moc mi to neprijde
    ale ostatni fakt suprovy Smile) moc dik
    Hoody
    GetGooer
    GetGooer

Male
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Hoody on Tue May 24, 2011 12:41 pm

Hele, když dnešní popový "hvězdy" a lidi který dělaj hudbu na diskoteky si zvou do svejch videoklipů streetaře, poppery a breakery,,, tak proč by se cwalk nemohl tancovat na rock nebo punk ??? aspon je to pořádná hudba...

Jde oto co ti sedí, do čeho se dokážeš vžít a tu muziku přenýst do svejch pohybů...

---Můj názor---

peace

NuGGeT
    GetGooer
    GetGooer

Male
    note : Im noob :))
    Kdo je nejlepší? : Podle mě nejde o to kdo je pro a kdo je noob predevsim jde o to že nas to bavi a vnímame to jako druhy svět :)
    Počet příspěvků : 61
    Registration date : 2010-11-12
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by NuGGeT on Tue May 24, 2011 6:15 pm

hoody: Smile mno ty poppovy "hvezdy" už nemají co dělat s prachama :DDD a ti breakeri dosanou rpachu jak nasrano tkze staci udelat par spinu,salt a už jsoiu ti popáci užaslý :DD
    Hoody
    GetGooer
    GetGooer

Male
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Hoody on Tue May 24, 2011 7:43 pm

oni spíš potřebují zaujmout a tak si ty bboye pozvou... sám se breaku už nějakou dobu věnuju a vim jak to chodí.. jsou to kluci z ulice, který jsou rádi že maj práci za pár korun ze který si zaplatěj nájem, jídlo a nějaký oblečení a že dostanou tu příležitost tancovat, a když ti někdo nabídne zakázku, kde uděláš 3 air tracky, pár windmilů a schrábneš balík tak by byl blbej do toho nejít.. samozřejmě že to jsou rozdíly mezi lidma, někdo se má líp, někdo hůř ale to je fakt na dlouhou diskuzi

každopádně jsem rád že se ti aspon nejaký tracky líběj, je to mířený pro různý lidi, pro každýho něco, chápeš Smile
    Delete
    asshole
    asshole

Male
    note : Smrdí mi prdel :*
    Kdo je nejlepší? : Youngun, SHONE a hlavně Scrappy to je největší mazák..!!! :) :)
    Počet příspěvků : 1338
    Registration date : 2010-08-11
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Delete on Wed May 25, 2011 7:11 am

Like it až na to, že u některých bych musel jet asi tak 15s. jinak bych vyflusnul plíce Very Happy Very Happy

I dance because I enjoy it and not because I want to be the best. You should too

Crunk Energy Drink Contest Winner Smile

Facebook page Smile -> http://www.facebook.com/#!/jiri.kocourek.7

http://www.youtube.com/user/OSPAKO13 Sub me boody Smile
    unstopper
    newbie
    newbie

Male
    Kdo je nejlepší? : Yphom, Ctiger, Sylwer, Entony
    Počet příspěvků : 25
    Registration date : 2011-04-18
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by unstopper on Wed Feb 01, 2012 4:28 pm

Dobrý pack Na takový agresivní walk Smile 3/4 písniček jsem si stáhnul Dík Smile)
    Parolekr
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : 20.10.2009
    Počet příspěvků : 110
    Registration date : 2010-01-01
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Parolekr on Thu Dec 06, 2012 4:48 am

super pack:) chválím za to jak se to skvěle rozepsané Smile)) škoda že 7/9 znám :/ ale fajn ))

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Oct 17, 2017 8:44 pm