CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


  Hiphopstage.cz - Negativ

  Share
  avatar
  Bonee
  walkuju přez CWG
  walkuju přez CWG

  Male
  Age : 25
  note : IG - 5.4.2010, od té doby jsem se na fóru moc neobjevoval :)
  Kdo je nejlepší? : všichni kdo respektujou ostatní a maj svůj styl)
  jsem : čech
  Počet příspěvků : 320
  Registration date : 2009-01-25
  Rage :
  0 / 30 / 3

  Hiphopstage.cz - Negativ

  Post by Bonee on Fri Jun 25, 2010 1:06 pm

  Špička českého c-walku na HipHopStage. Představuje se Negativ!
  převzato z www.hiphopstage.cz


  David Kotlín, alias Negativ je šestnáctiletý, v květnu sedmnáctiletý, walker pocházející z Humpolce poblíž Jihlavy. C-walk dělá pouhých 13 měsíců, ale na kvalitě to rozhodně znát není...

  K tomuto tanci ho přivedl Walksta, právě před zmiňovanými 13 měsíci. Walkstův styl se Negativovi líbil, zkusil to také a zůstal u toho. Negativ je členem celosvětové crew WSC, jejíž lídrem je ruský c-walker Mad4west. Za svůj úspěch považuje postup do čtvrtfinále v ''Show online Skills'', což je internetová soutěž na stránkách hiphop.cz. Dále je držitelem statusu IG na cwalk.getgoo.net, ale samozřejmě si přeje nejvyšší rank – AG v České republice a na celosvětovém foru XC rank, který získávají jen ti nejlepší.

  Negativ by dále v budoucnosti chtěl získat sponzora, ať již velkého a známého, tak třeba i menšího. Už jenom proto, že jako v podstatě začínající walker nemá dostatečné vybavení. Je potřeba Full HD kamera, pro točení lepších videí. Vzhledem k tomu, že se Negativ řídí citátem ''Člověk je to, v co věří'', mohl by se mu jeho sen splnit. Mezi jeho zahraniční vzory patří Markyboo, Lorickx a další. Z českých uznává, jako většina walkerů, Ctigera a dále pak i Younguna, Kiiro, Methodica. Negativ spolupracuje s hudebníky z jeho města, kteří mu dělají beaty, do nichž Negativ tancuje. Jsou jimi Dj Scar, Dimi a Sk1ca.

  Na závěr sám Negativ vzkazuje: Každému, kdo začíná dělat c-walk držím pevné nervy, protože začátky opravdu nejsou jednoduché. Určitě se mnou řada lidí nesouhlasí, ale pro mě, jako pro člověka, který ve městě začínal sám, a všichni ostatní bydlejí od něho 100-200 km je to oříšek. Byly to hodiny strávené před monitorem.


  Jakékoliv útočné, nebo rozhovoru se netýkající příspěvky, budou bez upozornění mazány.

   Current date/time is Sun May 27, 2018 10:00 am