CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA

Property Of Dance

Share
    Ctiger
    Veterán
    Veterán

Male
    Kdo je nejlepší? : Ti co chápou náš styl a snaží se ho rozvíjet
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1089
    Registration date : 2008-02-26
    Rage :
    0 / 30 / 3

Property Of Dance

Post by Ctiger on Mon May 31, 2010 4:08 am

[LNF] aL^j0
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??

Male
    note : Necum na mne stejne to nema cenu...
    Kdo je nejlepší? : K-oz, Lokos, Ctiger, Slick Viet, bLu, LET, BettaDenu, TAZU, Ziemek, Ownly, skribblez
    Počet příspěvků : 1651
    Registration date : 2008-09-01
    Rage :
    0 / 30 / 3

Re: Property Of Dance

Post by [LNF] aL^j0 on Mon May 31, 2010 6:43 am

Vysoky Enter, ale spatna flow ( u tvojich videi je flow vzdycky spatna no ), nespocet
    kroku vysoka kreativita a totalni show. Smile
    Nova crew, novy cil, novy pohled na svet Very Happy.
    Dobre vidko Vrato.
    ^^Rejný | d[^_^]b
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??

Male
    Počet příspěvků : 2399
    Registration date : 2008-10-28
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by ^^Rejný | d[^_^]b on Mon May 31, 2010 7:28 am

(to neni spam... to staci...)
    *ANC*Herold
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??

Male
    note : Užívej si Každý den Jako by byl Poslední
    Kdo je nejlepší? : podle mě nikdo každý je nejlepší Nečím nebo jeho styl je nečím originalním
    Počet příspěvků : 1564
    Registration date : 2009-07-02
    Rage :
    1 / 31 / 3

Post by *ANC*Herold on Mon May 31, 2010 8:46 am

přehaný už coment na youtube jako ty movy stím šátkem a ty power movy nebezpečný style ani nemluvím prostě jk rainy žádnej spam co napsat prostě good cwalker creativa moc enter moc .. nice video
    10000000000000000000/5* akorád si jel někedy rychle a pak zase momalu což ti spadla flow ..a le jinak good
    Negativ
    Veterán
    Veterán

Male
    note : Fuck all Haters !!
    Kdo je nejlepší? : ze Světa - T.I.Birdman, Bappo, Mad4west, Seven, od nás - Kiiro, Youngun, Razor, Methodic,
    Počet příspěvků : 1776
    Registration date : 2009-01-10
    Rage :
    2 / 32 / 3

Post by Negativ on Mon May 31, 2010 10:56 am

walk se mi libi .. ale hnusi se me to ..
    ze jsi smazal vsechny videa na tga uctu .. a memberum si nic ani nerekl .. udelas si z toho jinou crew a seres na to ..
    Fafaneoo
    CWG Helper
    CWG Helper

Male
    note : Mluvím skrz walk.....
    Kdo je nejlepší? : RP, gnZ,Frank.walk
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 919
    Registration date : 2009-07-22
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Fafaneoo on Mon May 31, 2010 11:44 am

Negativ wrote:walk se mi libi .. ale hnusi se me to ..
    ze jsi smazal vsechny videa na tga uctu .. a memberum si nic ani nerekl .. udelas si z toho jinou crew a seres na to ..

Uplně souhlasim s negim..... jen tak z ničeho nic smazat všechny vidka z TGA učtu a nikomu nic neříct. Prostě je vidět, že se z tebe stává čím dál větší debil ( omlouvám se za svůj slovník, ale jinak to nešlo)..........

Měl jsi spíš založit novou crew, novej YTB učet a nechat TGA myslim, že třeba YG a Razor by se o to postarali a ne všechno smazat...

prostě tohle je moc.....radši nic už psat nebudu, nechci se tady hádat.....
    [BD]Niker
    CWG je můj domov
    CWG je můj domov

Male
    note : Nelezte do prdele skusenejsim walkerum :))
    Kdo je nejlepší? : Klubko, PTK, Kenny, YG, R2F, Razi, Luban, Fafaneoo,JDC
    Počet příspěvků : 612
    Registration date : 2009-09-05
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by [BD]Niker on Mon May 31, 2010 12:09 pm

[gnZ]Fafaneoo wrote:
    Negativ wrote:walk se mi libi .. ale hnusi se me to ..

Uplně souhlasim s negim..... jen tak z ničeho nic smazat všechny vidka z TGA učtu a nikomu nic neříct. Prostě je vidět, že se z tebe stává čím dál větší debil ( omlouvám se za svůj slovník, ale jinak to nešlo)..........

Měl jsi spíš založit novou crew, novej YTB učet a nechat TGA myslim, že třeba YG a Razor by se o to postarali a ne všechno smazat...

prostě tohle je moc.....radši nic už psat nebudu, nechci se tady hádat.....

Souhlasim s obouma, myslim si ze YG a Razi by se o TGA postaraly radi... braly to jako rodinu a ne jen recma ve videich ze je to rodina. A ze dne na den bum a konec.. Divis se ze YG zalozil skupinu na FB Kiiro vs Ctiger , a pritom kdo tady picha noze dozad ses ty. Zastaval sem se te ale zavrenim a ukoncenim TGA je srabarna. TGA byl cil kazdeho ceskeho walkera ta vase property of dance kde mas lidi jen ktery chces mame u prdele... Jak pravy R2F >> TGA -Neco dokazat
    Ale to tys vsechno skazil... Mel by sis to srovnat v hlave jestli chces realny kamose vyz YG atd nebo jen internetovy jako Efest atd...
    Jinak video pekny..
    Ctiger
    Veterán
    Veterán

Male
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Ctiger on Mon May 31, 2010 1:19 pm

xD lol omg to sou komenty .. takze sem mel prenechat TGA Youngunovi a razorovi ? xD xD a proc mi reknete ? nepamauju si ze by byli mezi prvni ctyrkou .. nepamatuju si ze by byli extra aktivni ... a nepamatuju si ze by nekdy mluvili o rodine ^^ jen tu moc zvelicujete veci do kterejch je vam v podstate hovno .... ted jak sem slysel mel si to nechat youngovi dyt upravoval vidka vsem z crew ... jo a ktery ? mozna tak ty svoje ... jo a pozor jednou sme taky meli design uctu ... je to moje vec ... proc je tam treba Entony a Methodic ? ... prtže vedej vic nez vy .. vidite crew z obalu .. ale my ji vidime uvnitr ^^ .... a locked nehodlam tady poslouchat jak by se youngun staral lip o TGA xD no konec xD xD
    Fafaneoo
    CWG Helper
    CWG Helper

Male
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Fafaneoo on Mon May 31, 2010 1:29 pm

[TGA]Ctiger wrote:xD lol omg to sou komenty .. takze sem mel prenechat TGA Youngunovi a razorovi ? xD xD a proc mi reknete ? nepamauju si ze by byli mezi prvni ctyrkou .. nepamatuju si ze by byli extra aktivni ... a nepamatuju si ze by nekdy mluvili o rodine ^^ jen tu moc zvelicujete veci do kterejch je vam v podstate hovno .... ted jak sem slysel mel si to nechat youngovi dyt upravoval vidka vsem z crew ... jo a ktery ? mozna tak ty svoje ... jo a pozor jednou sme taky meli design uctu ... je to moje vec ... proc je tam treba Entony a Methodic ? ... prtže vedej vic nez vy .. vidite crew z obalu .. ale my ji vidime uvnitr ^^ .... a locked nehodlam tady poslouchat jak by se youngun staral lip o TGA xD no konec xD xD

Rozhodně se YG, Razi chovají normálně narozdíl od tebe... ty jsi chtěl aby TGA byla maximálně nejslavnější, ale vždycky nejde jenom o slávu..... Wink
    Ctiger
    Veterán
    Veterán

Male
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Ctiger on Mon May 31, 2010 1:32 pm

kdyby si slysel treba tvyho oblibence younguna a razora pred rokem jak chteli bejt taky slavny s TGA tak bys mozna zmenil nazor ... jenze to rikas ty .. jak rikam koukas na obal ne na vnitrek ... TGA sem zalozil presne potom co byl tady spor na CWG .. mel sem malo pratel .. ale lidi v TGA me dokazali zvednout .. to TGA byla pro me rodina ... slava ? jo je hezky bejt nahore .. ale walkem se nemuzes stat slavnej ^^ ... a uprimne ... proc vy se pridavate do crew a jste na tomhle foru a ziskavate si vyssi levely .. uvedom si co mluvis ^^
    Fafaneoo
    CWG Helper
    CWG Helper

Male
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Fafaneoo on Mon May 31, 2010 1:49 pm

[TGA]Ctiger wrote:kdyby si slysel treba tvyho oblibence younguna a razora pred rokem jak chteli bejt taky slavny s TGA tak bys mozna zmenil nazor ... jenze to rikas ty .. jak rikam koukas na obal ne na vnitrek ... TGA sem zalozil presne potom co byl tady spor na CWG .. mel sem malo pratel .. ale lidi v TGA me dokazali zvednout .. to TGA byla pro me rodina ... slava ? jo je hezky bejt nahore .. ale walkem se nemuzes stat slavnej ^^ ... a uprimne ... proc vy se pridavate do crew a jste na tomhle foru a ziskavate si vyssi levely .. uvedom si co mluvis ^^

Takže podle toho co jsi napsal to vypadá, že TGA tě podržela a byla pro tebe vším... tak mi řekni proč ji rozpouštíš ^^..
    Luban
    Admin
    Admin

Male
    note : Luban@cwalkin.cz
    Kdo je nejlepší? : ČR: RaZoR, Entony
    Počet příspěvků : 1992
    Registration date : 2009-04-20
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Luban on Mon May 31, 2010 2:05 pm

Buďte tak laskaví hoši a ušetřete se hádek. Ctiger si založil novou crew tak to respektujte, co si udělal se starou je jeho věc a váš názor. Ventilujte kdekoliv jen ne na CWG. Protože řešit tu zbytečně vzniklé hádky, na to opravdu nemám sílu a někdo z vás musí zůstat objektivní.

Komenty k vidku nic víc ..... PROSÍM VÁS
    DĚKUJI

Český pravopis je freeware, ale v žádném případě není open source! Používej dle libosti, ale nemodifikuj ho!
    MD
    patřím k CWG
    patřím k CWG

Male
    note : C-walk is my BITCH!:D
    Kdo je nejlepší? : Gagong Pinoy, Pertuba, Kala, Snem, Ctiger,R2F
    Počet příspěvků : 932
    Registration date : 2009-01-28
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by MD on Mon May 31, 2010 2:09 pm

Nevim co kurva resis Fafaneo.. mluvis tady o tom jak kdyby se stalo dovi co..-.- TGA sla proste doprdele..uz to nebylo co to bejvalo Smile) plno memberu odeslo, plno bylo neaktivnich...A ze by YG a Razor vedli TGA, heh, prece jenom TGA bez Ctigera by nebyla TGA..
    V ty situaci ktera nastala udelal Ctiger to nejlepsi co mohl, zalozit novou crew, novy lidi, proste BUDOUCNOST! ,neco konci a neco novyho zacina..tak to je a dycky bude...

Tedka je to - PROPERTY OF DANCE -

Jinak Tajgre - Strasne drsny video
    - Sem rad ze ses zpatky este daleko silnejsi nez driv
    - Neskutecne vydareny vidko
    -POD POWER!
    -Cekaj nas velky veci

Peace -Methodic-
    [LNF]JaMMaL
    CWG Helper
    CWG Helper

Male
    Kdo je nejlepší? : aL^j0, kiiRo, markyboo, Kuban, Bu~nI, Methodic
    Počet příspěvků : 853
    Registration date : 2008-11-08
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by [LNF]JaMMaL on Mon May 31, 2010 6:49 pm

je to jeho vec jestli zrusil tga nebo ne Smile vubece totu nehrotte

no nemel si tam flow a tym ume klesl enter nelibilo se mi jak si skakal nahoru a dolu:) gl do dalsiho vidka
    paul.o
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : ;-)
    Kdo je nejlepší? : lidi z FM !!!!V.A Lokos,methodic,youngun,Willbec my teacher;-)...a každý koho to baví a trenuje
    Počet příspěvků : 190
    Registration date : 2009-06-07
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by paul.o on Mon May 31, 2010 7:09 pm

neskutečne video...
    to využití toho šátku(palestiny)..prostě luxusní kreativita a show..
    ..
    GL z novou crew...
    každý TGA žral byla to slavná crew co dokazala hodně... a to co si s ní udělal je jen tvá věc...
    POD se stane s novýma memberama kteří budou urč aktviní stane ještě slavnější (muj názor)
    přeju hodně štěstí.....
    (mimochodem nepolil ses ??? jak si poskočil 1:02 Very Happy Wink )
    krute video...
    peace Paul.o
    Entony
    Special group
    Special group

Male
    note : Some people learn to dance...others are Born to ;)
    Kdo je nejlepší? : Crown Kingz, Crowners No.1, GoSu, Kala, Kuki, Gagong Pinoy..
    Počet příspěvků : 856
    Registration date : 2009-11-11
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Entony on Mon May 31, 2010 7:17 pm

Taky absolutně nechápu co řešíte... Jak na psal Meth " TGA šla do p*dele"..a je to pravda..jen jako příklad : stačí se podívat jak dlouho visel Topic na TGA foru "Tryouts - 6 New Members - Vote Here Pls !!" než se tam vůbec objevily nějaký voty (bylo jich jen 7) ..
    Je dobře že to Ctiger udělal tak jak to udělal a tečka. nic vám do toho není Wink - (teď neobhajuju Ctigera a neříkám to jen proto že jsem POD member, protože podle votu bych byl i v TGA)
    I když to se smazáním videií jsi mohl aspoň říct Wink to je pravda..

K videu : NE-SKU-TEČ-NÝ !
    Řídíš se heslem " Kreativitě se meze nekladou " a to! se mi líbí Smile
    nevím co víc bych k tomu řekl...luxus

-Entony-

Last edited by Entony on Mon May 31, 2010 8:31 pm; edited 1 time in total
    YounGun STREETBASE
    Admin
    Admin

Male
    note : 1500sub beaten - Subscribe youtube.com/eshoter
    Kdo je nejlepší? : ENTONY!!, sw0f, kOz, stylish-R, Kala, RaZoR, iKo, Jin, Ownly, sNEM
    Počet příspěvků : 2494
    Registration date : 2008-05-03
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by YounGun STREETBASE on Mon May 31, 2010 7:49 pm

[TGA]Ctiger wrote:takze sem mel prenechat TGA Youngunovi a razorovi ? xD xD a proc mi reknete ? nepamauju si ze by byli mezi prvni ctyrkou .. nepamatuju si ze by byli extra aktivni ... a nepamatuju si ze by nekdy mluvili o rodine ^^
    Tak proč si to nepředal Aintovi? Ten to s tebou rozjel a natahal tam lidi a podle toho co mi psal na icq o tu crew HODNĚ stál Smile
    a jinak já neříkám rodina partě kluků který znám leda tak přes icq, skype a pár videek z youtube...
    jo a ještě k tomu editu: nevim kdo vždy všechny mixtapy a všechno chtěl editovat vždy ses ke všemu sral ty... a když tu píšeš o razorovi, nevim kdo ti dělal x věcí k tomu TGA mixtapu lights and shadows (třeba já dělal jenom outro... co vim tak razor přechody a tak) adál říkáš že jsem jednou udělal design účtu - zvláštní že se to logo používalo nejvíc ze všech potom :] ty tří zlatý písmenka TGA a pod tím šedý nápis THE GOLDEN ARMY... ješte že jsem se Streetbase nedohodnul ty trička TGA... teď by mě to akorát mrzelo Smile
    jo a ještě jedna věc do TGA jsem nešel určitě kvůli ty tvý slávě Very Happy to sem se fakt zasmál... jedinej důvod proč sem tam šel byl ten, že to byla parta kluků, který pro mě byli kámoši.

Wins: 7 - WillBeC 2x, PTK, RaZoR, EightBall 2x, Fafaneoo, Smejto, aL^Jo, Element, Lastman...
    Lost: 3 - Sneky, iceywalkk, RaZoR...
    You wanna battle No.3 - Cwalk special - 3rd/4th place
    Negativ
    Veterán
    Veterán

Male
    Kdo je nejlepší? : ze Světa - T.I.Birdman, Bappo, Mad4west, Seven, od nás - Kiiro, Youngun, Razor, Methodic,
    Rage :
    2 / 32 / 3

Post by Negativ on Tue Jun 01, 2010 10:05 am

Proste me to prijde nefer ...

A celkem se divim ze nekteri lidi jsou v ty POD, po tom co me o tobe psali na icq ..
    Neco na smysl .. - Ctiger chce jen slávu ... neví co je opravdová crew .. Vsichni lidi chteji do TGa jen proto, že má ctiger hodne subu ...

Jinak myslim .. ze ^^^^ maji celkem pravdu .. kdybys to nechal komukoliv .. ale udelat tohle ... To si tajgre u lidi co ti nelezou do prdele kurva klesl !
    ^^Rejný | d[^_^]b
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??

Male
    Počet příspěvků : 2399
    Registration date : 2008-10-28
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by ^^Rejný | d[^_^]b on Tue Jun 01, 2010 10:15 am

prestante resit picoviny, vymazal to, tak to vymazal, byla to jeho crew a kdyby vsechny videa chtel nazvat "trapas1, trapas2, trapas3"etc tak to udelat mohl, crew, stejne jako ytb channel zalozil on...
    nerikam ze tiger nekdy neco neprehani, ale ja mu nikdy do prdele nelezl a bavime se uplne normalne...
    locknete to prosim, volne pole k diskuzi tohoto kalibru muze zprostredkovat napriklad lide.cz nebo nejaky jiny chat. zalozte si mistnost a bezte si spamovat tam

predem upozornuju ze nejsem ani na jedne strane
    $Gently$
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : Nejkulaťoulinkatější kulička na světě
    Kdo je nejlepší? : Tato otázka je zavádějící, odmítám na ni odpovídat xD
    Počet příspěvků : 459
    Registration date : 2009-08-21
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by $Gently$ on Tue Jun 01, 2010 12:08 pm

já z tohodle prostě těžce nemůžu, fakt nemožná kreativita, *THUMBS UP* smekám
    [LNF] MeXeL <3 Aničku :-*
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : kdo umi ten umi, kdo neumi ten cumi
    Kdo je nejlepší? : aL^j0 a mnoho dalších ...
    Počet příspěvků : 450
    Registration date : 2008-11-22
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by [LNF] MeXeL <3 Aničku :-* on Tue Jun 01, 2010 7:50 pm

nebudu se míchat do sporu o rozpuštění TGA ...Citger je Leader a myslím že on si sní mohl dělat co chtěl Smile ...

Edit ti dost zvýšil enter. ale nadruhou stranu se mi neliblo skákni nahoru a dolů ...

co takhle jedno vidko s normalní flow bez žádných záseku ? Very Happy

vyskoá představivost v tvém podaní jako zkušeného walkera vypadá opravdu Luxusně ! Smile
    Ctiger
    Veterán
    Veterán

Male
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Ctiger on Tue Jun 01, 2010 8:03 pm

proc sem to nenechal aintovi ? prtze byl mezi prvnima kdo mi pak napsal ze se prida do POD ... a k cemu se mam vic vyjadrovat ... ze sem smazal vase videa ? a co jako ? .... jak rek presne rainy .... a kdyz uz mluvis ze rodina sou jen lidi ktery znas a vidas ... uprimne sou a byli tu lidi z walkovy sceny co mi dokazali vic pomoct nez kdokoliv jinej z DC ... a co tu dal budete hrotit ? video nebo sracky ?
    Negativ
    Veterán
    Veterán

Male
    Rage :
    2 / 32 / 3

Post by Negativ on Tue Jun 01, 2010 8:45 pm

Tvoji blbost
    ---------------------------------------->>>>> Ban me pls
    faqU
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG