CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA

RaZoR - Team Deathmatch

Share
    RaZoR STREETBASE
    Moderator
    Moderator

Male
    note : Hate It Or Love It....
    Kdo je nejlepší? : Razor, Laph, sNEM, Luban, YounGun,
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1590
    Registration date : 2008-03-01
    Rage :
    0 / 30 / 3

RaZoR - Team Deathmatch

Post by RaZoR STREETBASE on Sun Jan 24, 2010 10:29 pm

Luban
    Admin
    Admin

Male
    note : Luban@cwalkin.cz
    Kdo je nejlepší? : ČR: RaZoR, Entony
    Počet příspěvků : 1992
    Registration date : 2009-04-20
    Rage :
    0 / 30 / 3

Re: RaZoR - Team Deathmatch

Post by Luban on Thu Feb 04, 2010 11:40 pm

Chudinko moje on ti nikdo nechtěl dát za celou dobu žádný koment, lidi se tě asi bojí, ale dobře ujmu se toho, co bych neudělal pro kámoše jako jsi ty Razz

Entertaimentově máš svoje vidka zmáknutý, vybral sis perfektní song, než jsi začal walkovat nenudil jsi, ale hezky sis vyjel beat, přidal perfektní glidy a začal skvělý energický walk. Úprava se ti hodně povedla, už to máš zmáknutý tak abys vidko nepřeplácal a dalo se na to koukat.

Walk je vysoce energický a těžce zaujme, osobně jsem tohle vidko shlédl už tak 20 ×. Tvůj beatride je naprosto skvělý a je to věc na které si dáváš opravdu záležet a když do toho ještě zapojíš nějaký arm komba jako tleskání na clap, no to se prostě musí líbit každému.

Flow není naprosto dokonalá, ale co si budem nalhávat, bylo dobrých 10 pod nulou a tys měl na sobě pouze dvě trika a tepláky, byli jsme oba dost zmrzlí, ale tys dokázal ještě podat peckovej výkon. Střídal jedne krok za druhým, používal parádní variace. Osobně miluju tvůj style víc než kdokoliv jinej a možná znáš důvod, tvůj walk je "awesome". Kdybych měl vyjmenovat nejlepší komba nebo moje nejoblíbenější, byl by tu dlouhý seznam, ale v tomhle vidku vyzdvihnu wiggle walk a shuffle.

Transitiony je snad škoda hodnotit, jsi vywalkovanej neuvěřitelným způsobem a jelikož spolu pořád trénujem, divím se že pořád dokážeš přijít na něco nového.

Style je kapitola sama o sobě a mohl bych ji s tebou řešit v jednom kuse. Jedeš si na rychlou clownovou songu kdy používáš důrazy na beat a různé wow komba a teď k tomu ještě ten bounce. Je to nádhera chlape, ale ještě to vypilujem a uděláme z tebe hvězdu Very Happy

Peaco brácho, snad jsi aspon trochu spokojenej Smile chce se mi spát Smile Twisted Evil

Český pravopis je freeware, ale v žádném případě není open source! Používej dle libosti, ale nemodifikuj ho!
    AMG
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Female
    note : note... note...note....
    Kdo je nejlepší? : Ty!
    Počet příspěvků : 321
    Registration date : 2009-07-03
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by AMG on Sun Feb 07, 2010 2:21 pm

Razůrku tak tedy.. Abych tě neurazila že ti koment nedám.. Tak ti ho dám.. I na to žes mě požádal. ;-)
    Videjko jsem viděla už na FB... Upřímně nelíbí se mi jen ta hudba xD Nechápu co tu mám komentovat.. Super hadry taky.. Styl.. Nářeznej.. Variace
    nepobírám.. Tranci.. Mno tak to už vůbec nepobírám... Beatridin si chytla nehorázně dobře..
    Nevím prostě nepobírám.. Luban ti to řekl rozhodně líp než já... Na mě je to prostě až moc dobrý...
    Podd0
    GetGooer
    GetGooer

Male
    note : Trenuj Skilluj ale Hlavne C-Walk Miluj!!!!!!!!!!!!
    Kdo je nejlepší? : LokoS,SeveN,Asik.jr, Proste vsichni rusaci Russian Style 4 Ever bude to tim ze jsem jeden z nich :)
    Počet příspěvků : 62
    Registration date : 2009-06-13
    Rage :
    3 / 33 / 3

Post by Podd0 on Tue Feb 09, 2010 4:02 pm

jj Razore mas krasni spead flow byla na rachle kroky i beat tez mas moc pekni speady kamo jako jestly ti nikdo nedava komenty tak to nechapu protoze mas narachlej walk takovej dost good vytunenej bracho takze

PEAZ
    Podd0

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Dec 15, 2017 7:55 pm