CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA

SVK stretavka

Share

LuckyC
    Veterán
    Veterán

Male
    Kdo je nejlepší? : CeZeT
    jsem : slovák
    Počet příspěvků : 402
    Registration date : 2008-05-17
    Rage :
    0 / 30 / 3

SVK stretavka

Post by LuckyC on Mon Jul 14, 2008 5:53 pm

Takze asi z naseho planovaneho "velkeho" zrazu nic nebude pretoze je malo ludi na prenajimanie niecoho vacsieho,,, tak by som chcel zrobit len taku mensiu stretavku CWG (samozrejme mozte si zavolat aj svojich "homies" ),,, ja som mal v plane ist do PO (presov) ale necham to na vas co vam viac vyhovuje,, piste kto by mohol a mal by zaujem,,, budem rad ked tu date aj svoje navrhy miesta Smile
    SmOoGyNkOoo ! :D
    Veterán
    Veterán

Male
    note : Blá blá blá ! :DD
    Kdo je nejlepší? : Clown-Blu|Crown-Gagong pinoy :] respect :D
    Počet příspěvků : 439
    Registration date : 2008-04-06
    Rage :
    0 / 30 / 3

Re: SVK stretavka

Post by SmOoGyNkOoo ! :D on Mon Jul 14, 2008 6:38 pm

VED MI SME ZRAZ NEZRUSILI OMG LEN SME HO PRELOZILI NA AUGUST MUSIS CITAT PORIADNE :-D alebo ti kupim okuliare ? ? xD
    DCst4le
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    Kdo je nejlepší? : CWG lidi
    Počet příspěvků : 170
    Registration date : 2008-05-27
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by DCst4le on Mon Jul 14, 2008 6:39 pm

mne by vihovovalo to tak spravit ako prve stretko v KE ... a či to bude v KE abo v PO mne to je jedno podla mna keby bolo v PO tak v tom podzemnom parkovisku v MAXE jak to povedal snake abo smoggy už nvm ...
    SnekY
    Veterán
    Veterán

Male
    note : hudba z ulice neni vyjebane KLYSE davaj bacha mada faka tu sa po slovensky piiise ...
    Kdo je nejlepší? : GAGONG PINOY
    Počet příspěvků : 1198
    Registration date : 2008-04-08
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by SnekY on Mon Jul 14, 2008 7:05 pm

zraz bude v auguste len potrebujem vedet pocet LUDI co by dosli do PO datum upresnim malo bi to bit nekedy v druhej polovici Aug. a minimalne potrebujem na zraz 15 ludi a mozete so sebou tez doviest kamaratov mne to nevadi potom pojde aj stupne dole malo bi to vist na 100 sk na 5 hodin keby bolo 15 ludi cize asi tak PISTE KDO BY DOSIEL !!!!!!

LuckyC
    Veterán
    Veterán

Male
    Kdo je nejlepší? : CeZeT
    Počet příspěvků : 402
    Registration date : 2008-05-17
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by LuckyC on Mon Jul 14, 2008 7:14 pm

_SmOoGy_ wrote:VED MI SME ZRAZ NEZRUSILI OMG LEN SME HO PRELOZILI NA AUGUST MUSIS CITAT PORIADNE :-D alebo ti kupim okuliare ? ? xD
    nie netreba Very Happy,,, ja viem ze sa nezrusil ale mam taky skur**ny pocit ze tam budeme iba my (ja,,, deci,,, snakec,,,keco,,,smoogy) ,, ostatny bud nemozu alebo sa im nechce alebo neviem este ake dovody maju,,, a myslim ze ta hala bude uplne zbytocna pretoze 15 ludi neni az taka velka kvanta ludi,,, a jak povedal dcst4le taky zraz ako sme mali v ke mi uplne vyhovoval
    SnekY
    Veterán
    Veterán

Male
    note : hudba z ulice neni vyjebane KLYSE davaj bacha mada faka tu sa po slovensky piiise ...
    Kdo je nejlepší? : GAGONG PINOY
    Počet příspěvků : 1198
    Registration date : 2008-04-08
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by SnekY on Mon Jul 14, 2008 7:17 pm

pki ja vobec nesom proti mozeme dat zraz v PO alebo KE mne jedno ale v tych garazach v Maxe je velky hluk cize nic s toho ale najde sa este nejake miesto dufam a ked nie tak dame opet KE a k tom u Zrazu jak sa nenazbiera vakt minimalne 15 ludi zrusim to na dobro a viac sa s tim srati nebudem asi tak .

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Aug 16, 2017 2:57 pm