CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA

It´s not Easy

Share
    Ctiger
    Veterán
    Veterán

Male
    Kdo je nejlepší? : Ti co chápou náš styl a snaží se ho rozvíjet
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1089
    Registration date : 2008-02-26
    Rage :
    0 / 30 / 3

It´s not Easy

Post by Ctiger on Sat Oct 03, 2009 10:53 am

Vetsina by me tu hned umordovala prtze sem davam video i kdyz sem rek ze zde koncim ...
    ano skoncil sem tu ale jen sem chci dat video jako veteran aby ste si alespon vetsina z vas uvedomili
    jak lehkej mate zivot a jak si ho nevazite
    je tu plno kids co nerespektujou,delaj kraviny atd. a myslej si jak to maj tezky
    jenze tezkej zivot neni to kdyz se s vama rozejde holka nebo vam nejde se neco naucit ve walku
    tenhle klip co sem sem ted dal je rok starej ... myslim ze nekteri co tu jsou od zalozeni by si ho jeste mohli pamatovat
    nemusite na to ani komentovat ... staci mi kdyz se podivate,poslechnete a zamyslite ..

a jen dodatek ... pokud chcete byt dobri ve walku ... musite do toho vlozit vlastni prohry a vlastni emoce ...
    The Mell
    člen rodiny
    člen rodiny

Female
    note : Nejsem best a ani nechcu dělám to protože mě to baví :)
    Kdo je nejlepší? : Každej vyniká v nečem jiném :)
    Počet příspěvků : 667
    Registration date : 2009-03-23
    Rage :
    0 / 30 / 3

Re: It´s not Easy

Post by The Mell on Sat Oct 03, 2009 11:14 am

Tohle videjko jsem nikdy neviděla....Ale stím co jsi napsal naprosto souhlasím.....Ne kazdej ma zivot jako maji nejaky walkers...Tohle CWG bylo tehdy založeno jako CWG rodina nebyla jsem u jeho zakladaní ale myslim si ze o tom jsem si zjistila dost.....Když jsem sem prisla nejak v breznu v dubnu tak tu byl respekt....ne jenom k adminum ale i kdyz lidem co tu byli dele....prtooze se vedelo jak to tu chodi....a ted ted se prihlasi newbie a mysli si ze mu to tu patri ..jasny nejsou to vsichni ale jsou.....Poprade zamyslete se nad timhle co sem hodil tiger protoze to ze nekdo nadava ze ma sumnyho tatu ze ma zaracha atd. to je minimum.....to je proste zivot lidi ale jsou tu lidi co uz si musely sahnout na uplny dno....aby nasli podstatu zivota....Kdyz s vratim k cwg vsichni jste chteli aby to tu nebylo zaspamovany a od ty doby co jsou novy pravidla jsem se na to vic vybodly....Batli ktery byli druhej treti den odvotoany tak ty ted chodaci musi cekat tejdny na nejakej vot....Proste važte si toho co mate protoze je tu par idi ktery jsou na tom mnohem hur.....
    Život je přílis krátky na to abychom se omluvily za všechny naše chyby a opravilly je ale přílis dlouhý na to abychom jich litovaly....a ztratit našima chybyma lidi na kterých nas zalezi..(u me ztrata BF) awe muze to byt horsi ale on vi ze toho kazdyho dne lituji.... Sad
    Zivot je tezkej ale ne vzdycky za to muzeme my....Sad ti co me znaji chapou...

Last edited by Meloney on Sat Oct 03, 2009 11:47 am; edited 2 times in total
    Wirthy
    newbie
    newbie

Male
    note : Život je krátký tak ať má aspoň nějakou cenu
    Kdo je nejlepší? : Já.. Určitě ne..
    Počet příspěvků : 5
    Registration date : 2009-06-02
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Wirthy on Sat Oct 03, 2009 11:16 am

Hej.. Tak tohle mě chytlo a při poslechu mi i zmizel úsměv který jsem měl od rána.. ten song je fakt krutý.. Sad
    Element [C-News]
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : njn sem TOP :-D :-D
    Kdo je nejlepší? : Sylwer a Eazy, HmongC ,
    Počet příspěvků : 270
    Registration date : 2009-06-24
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Element [C-News] on Sat Oct 03, 2009 11:21 am

Musim uznat ze mas v mnohym pravdu
    A do Walku se musi davat vsechno musi se do toho dat vsechny pocity vsechny zivotni situace vsechny chvile co ti hejbou s zivotem jak sam vis a proto ses tak dobrej mozna si skoncil s CWG ale doufam ze te jeste uvidim

Peace Element
    G-Encore Error
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : Back in dancing ..
    Kdo je nejlepší? : Razor, Ctiger, YounGun, Bettadenu, Snem, Pac, Gregory
    Počet příspěvků : 406
    Registration date : 2008-10-28
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by G-Encore Error on Sat Oct 03, 2009 11:39 am

Mozna ted uz na omluvy je prilis pozde ale stejne chci aby si to vyslysel rikej mi kopirka
    rikej mi jak chces...........
    Pocity ,emoce...........zacal sem chapat az ted doufam ze na tohle neuvidim tvuj koment jak
    mne posila znovu dolu chapu kazdy ma svuj zivot nekdo ho ma i tezsi nez ten druhy ale stejne
    se objevi i chvile ktera podpori cely tvuj zivot .......
    Ale stejne cwalk je cwalk a zivot je zivot kombinace tehle dvou veci jsem nasel az kdyz si zalozil ten topic ze koncis , aby si vedel nestojim proti tobe nestojim proti nikomu da se rict
    ze jsem neutral protoze kazdy udela chybu a chce to vratit zpatky u mne je to podobne....
    Nerikam aby si hned napsal a nebo neco takovyho ale aspon zkus se zamyslet na vecma
    co si ty a co jsem ja proti tobe jsem jeste min nez noob a lidi jako jsem ja jsou takovy a nebudou jiny ale jak rikam kazdej ma svuj zivot a pochopi ho az nekdy treba za 10 let
    to je jedno ale zacinam te dcl chapat presto verim ze aspon ze tento koment te donuti zamyslet se stale rikam si muj favorit a legenda neber to ale jako lezeni do .......
    Jedno ti reknu nemam moc zkusenosti ze cwalkem jak ty cwalkem ted ziju deno dene a jestli si myslis ze jsem povrchni a arogatni ocas kterej si jen hraje na frajirka chapu te kazdy ma svuj nazor a ja za to nejsem nasranej akorat mne jen ponizuje to ze kdyz nekoho znas dobre muzes ho soudit protoze ho uz znas ale kdyz toho cloveka skutecne neznas jak muzes vedet co je a kdo to vubec je vim ze tohle je velmi slozity ale nwm mno............... nwm spoustu veci ale jedno vim urcite nepotrebuju byt nejlepsi muj walk mi staci a vim ze jednou budu taky dobrej a prozivat ho tak naplno ze lidi budou uznavat mne samotneho

Prozatim ti rikem GL do tveho zivota a c-walku
    Peace .LilG...
    faqU
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    Kdo je nejlepší? : V.A. Lokos jedine
    Počet příspěvků : 167
    Registration date : 2009-05-09
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by faqU on Sun Oct 18, 2009 6:30 pm

k vidku nemam co dodat uz jsem ho videl..jenom jsem se chtel zeptat jestli v 1:12 neni to running man z melb. shuffle?
    WillB aka Wee´zy
    CWG je můj domov
    CWG je můj domov

Male
    Počet příspěvků : 583
    Registration date : 2008-09-23
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by WillB aka Wee´zy on Sun Oct 18, 2009 7:44 pm

Ctiger rekl... vim ze tu nema mco delat kdyz uz jsem odesel ale..... tohle si nemusel rikat... Ty jsi zaklad... ty jsi opora vsech... jak rekla Meloney.. byl tu respect... ano.. byl... uz neni... nikdo uz nebere lepsi walkery jako inspiraci.. spis jen chteji kopirovat atd.... Obdivovat.. neznamena kopirovat.. Ctiger je pro me legendarni c-walker co do kazdeho pohyu dava vse... vim ze si sahl na dno.. on vi ze ja jsem si sahl an dno... oba ale vime... ze existuje dalsi zivot.. dalsi prozite chvile prozite stastneji.. proto bojujeme... on vic protoze ja uz nedavam skoro videa.. ale on bojuje porad... proto ma muj respect uz od zacatku... proto rikam... jsi ma inspirace... si muj vzor. tohle video je .. umh... psycho...

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Oct 18, 2017 8:18 pm