CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA

RaZoR - THE DAY OF CWALKER

Share
    RaZoR STREETBASE
    Moderator
    Moderator

Male
    note : Hate It Or Love It....
    Kdo je nejlepší? : Razor, Laph, sNEM, Luban, YounGun,
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 1590
    Registration date : 2008-03-01
    Rage :
    0 / 30 / 3

RaZoR - THE DAY OF CWALKER

Post by RaZoR STREETBASE on Fri Jun 26, 2009 7:29 pm

ENJOY !!!!

...
    Veterán
    Veterán

Male
    Počet příspěvků : 834
    Registration date : 2008-08-12
    Rage :
    0 / 30 / 3

Re: RaZoR - THE DAY OF CWALKER

Post by ... on Fri Jun 26, 2009 7:42 pm

Opravdu luxusní vidko!! Jak úprava tak walk, já už myslel, že se ve walku nezlepších ale bylo tam hafec momentů, který mi přišly hodně luxusní!!!
    Opravvdu krása krása kráááása!!!
    Jinak úpravu a rozebíraní videa ti určitě rozloží luban, takže si počkej na jeho post Wink
    Ronny
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    Počet příspěvků : 456
    Registration date : 2009-05-19
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Ronny on Fri Jun 26, 2009 7:55 pm

wow namakany videjko :-O no chcipam Very Happy fakt very good
    Klubko
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : Bluk Bluk Bluk
    Kdo je nejlepší? : Ten nejoriginalnejsi - V.A. Lokos !!
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 469
    Registration date : 2008-12-24
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Klubko on Fri Jun 26, 2009 8:00 pm

uz sem ti psal na ytb Smile
    ste normalni?! takovy vidka uz nedelejte xD enbo radsi jich udelejte co nejvic protoze to je radost a zabava se nato koukat.. krasnej walk.. powermovy.. pribeh.. edit.. napad.. medved.. favorited xD
    [DSW] MaTT_C*
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    Počet příspěvků : 214
    Registration date : 2008-12-30
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by [DSW] MaTT_C* on Fri Jun 26, 2009 8:01 pm

Ouuuuu.. Tak když sem na tohle koukal tk mi úplně bušelo srdce.. Jaa už pišu jenom k důležitejm věcem.. A tohle je dost zajimavy a důležity.. Walk byl krasnej.. Fkt me to prekvapilo.. Ty mas walk velice dobrej.. A ted este dalsi zlepseni.. Mnoho hezkejch momentu.. Editace musela zabrat peknejch paarr hodin.. Ta tky udelela svoje.. Tigere esi si to delal ty tk fkt pekny..

Nice all.. 5/5.. Res5ect
    Pate aka Paťas
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : C-walk is our life!
    Kdo je nejlepší? : Jen ti, co našli pravý význam a vášeň k Cwalku
    Počet příspěvků : 139
    Registration date : 2009-02-11
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Pate aka Paťas on Fri Jun 26, 2009 8:13 pm

Prostě MOOOOOOC přehnaný vidko, nejvíc si mě překvapil, úprava přehnaná a walk?? nemluvně, prostě... jsem upe happy, že tě znám a tímhle mixtapem jsi mě zarazil upe do země až mi huba spadla na zem... prostě... jde vidět, kdo je tu jeden z nejlepších walkerů v čr xP dotáhneš to ještě hooodně daleko a ty flipy xD přehnaný... prostě... cwalk is lifestyle a tímhle jsi ukázal svojí vášeň k walku... 5/5*

Můžu ti říct jedno... Jsem rád, že mám takovýho učitele x)

To Ctiger: Úprava?? nesmírně se ti povedla... Jde vidět, že máš práci s Vegasem v rukou a baví tě, překvapil jsi mě a až moc. 5/5* a respekt tobě
    Ctiger
    Veterán
    Veterán

Male
    Kdo je nejlepší? : Ti co chápou náš styl a snaží se ho rozvíjet
    Počet příspěvků : 1089
    Registration date : 2008-02-26
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Ctiger on Fri Jun 26, 2009 8:27 pm

jo taky dikes s upravou sem si nakou chvilku hral xD
    jinak co vic ti k tomu rict razy Very Happy
    Negativ
    Veterán
    Veterán

Male
    note : Fuck all Haters !!
    Kdo je nejlepší? : ze Světa - T.I.Birdman, Bappo, Mad4west, Seven, od nás - Kiiro, Youngun, Razor, Methodic,
    Počet příspěvků : 1776
    Registration date : 2009-01-10
    Rage :
    2 / 32 / 3

Post by Negativ on Fri Jun 26, 2009 8:44 pm

Ouuuu todle vidko je masakr ...
    Uprava -- Ctigere fakt nadhera .... tendle edit je lepsi jak cokoliv co jsi kdy udelal ... razore ses stastnej clovek ze mas ctigera .. fakt mazeecc !!
    Walk - Miluju tvuj styl je to proste bomba ... nevim co vic k tomu napsat ... cely vidko jsem se tesil na tvoje kroky ... a porad jsi rikal snad to vidko nidky neskonci ... !!
    Nadherna choreo ... fakt moc .. to stim trikem super Smile
    No nevim co vic k tomu psat snad jen todle je nej vidko v cz ... (cwalkove .. )
    1000000000000/5 jdu koukat po 3
    TYKEY
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : Edo dem domu
    Kdo je nejlepší? : Methodic, R2F, CTIGER, Lenny, Spyryt
    Počet příspěvků : 396
    Registration date : 2009-05-29
    Rage :
    1 / 31 / 3

Post by TYKEY on Fri Jun 26, 2009 9:17 pm

ted tadyto vidko si jako udelal prehnane prehnanej walk a uprava taky fajna jako tsyl videoo
    Celys
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : chceš battle? .. u mě máš smůlu :D
    Kdo je nejlepší? : Každý je něčím výjimečný
    Počet příspěvků : 183
    Registration date : 2008-12-02
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Celys on Fri Jun 26, 2009 9:53 pm

když mi brácha vykládal co jste všechno ten den dělali .... polovině z toho jsem nevěřil Smile
    začátek .. když jsi během vteřinky oblíknutej patřila mezi ně Very Happy.
    7:02 am : nádherný variace, úžasný spiny ..0:55 ... dokonalost sama Smile co jsem postřehl ve zrychlenym úseku tak nádhera ... fakt moc nice ... jenom za tuhle část bych dal 5/5, ale pokračujem dál.
    9:00 am : ať se na tvý movy dívám jak chci, postřehnu z nich tak půlku Very Happy líbí se mi tvůj wiggle Smile.
    10:15 am : tady můžu říct jen jedno ... závidim Very Happy
    11:30 am : tak tohle video jsem měl zkouknutý hned jak jste od nás odešli, páč to Lubik stahoval ještě do PC a musel jsem to zkouknout minimálně 3×, nemůžu nic vytknout .. vlastně na žádnym z tvých videí nic nevytknu Smile ... úžasná flow, variace - KRÁSA. Ve zpomalený části jsem konečně postřehl všechny movy co jsi udělal Very Happy
    12:00 am : mňam dal bych si Very Happy
    2:00 pm : pěkný salto ... neříkali ti tam důchodci nic ? at vypadneš atd. ? Very Happy
    3:00 pm : můžu napsat jen to co už tu párkrát napsaný mám ... nádherný movy, není move u kterýho bych neslintal a nezíral Smile.
    4:30 pm : tak ten text mě rozbil Very Happy, ale svatá pravda Very Happy... v týhle části videa jsem občas viděl třetí nohu .... co mi k tomu řekneš ? Very Happy
    ??:?? pm : ještě běž, jěště běž ... teď zastav ... dobrý běž Very Happy
    5:50 , 6:30 pm : sice záblesky, ale i tak jsi tam toho stihnul dost ... zase Nádhera !!! .. žádný zase ... ještě furt Smile
    7:00 pm : krásná flow i speed, a zase můžu zopakovat co jsem řekl Smile
    11:00 pm : tak sedni si ... rozhlížej se Smile ... ještě teď mám v hlavě co řekl tajgr když jsem koukal na neupravený video Very Happy

shrnuto : NÁDHERA, THE MOST BEAUTIFUL VIDEO I´VE EVER SEEN. favorited 5/5, odběr ... už bych měl mít dlouho Very Happy
    úprava : nádhera, je vidět, že fantazie a kreativita nemá konce.
    k textům nic nevytknu, jelikož je všechno pravda Smile

saaaakra já to tu píšu 20 minut a za tu dobu jsem video shlédl 4× Very Happy .
    jsem zvědavej co napíše Luboš ... to bude koment přes celou stránku jak ho znám Very Happy
    Peazz Celys
    ^^Rejný | d[^_^]b
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??

Male
    Počet příspěvků : 2399
    Registration date : 2008-10-28
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by ^^Rejný | d[^_^]b on Fri Jun 26, 2009 11:03 pm

mooooc pekny video, zase jedno ktery se pravdepodobne zapise do dejin Very Happy
    az na par chyb v anglictine a nekdy se mi nelibila editace, ale jinak to bylo bestovni!!! nevim jak si razor dokazal s tim trikem pak stoupnout uplne stejne to muselo byt drsny Very Happy peace
    Klubko
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : Bluk Bluk Bluk
    Kdo je nejlepší? : Ten nejoriginalnejsi - V.A. Lokos !!
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 469
    Registration date : 2008-12-24
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Klubko on Fri Jun 26, 2009 11:05 pm

^ pravda rainy.. editace je odflakla xD
    ^^Rejný | d[^_^]b
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??

Male
    Počet příspěvků : 2399
    Registration date : 2008-10-28
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by ^^Rejný | d[^_^]b on Fri Jun 26, 2009 11:10 pm

ty mas spat Very Happy neni odflakla ale je tam par useku ktery se mi proste nelibi Smile
    Ctiger
    Veterán
    Veterán

Male
    Kdo je nejlepší? : Ti co chápou náš styl a snaží se ho rozvíjet
    Počet příspěvků : 1089
    Registration date : 2008-02-26
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Ctiger on Sat Jun 27, 2009 8:37 am

^^Rejný | d[^_^]b wrote:ty mas spat Very Happy neni odflakla ale je tam par useku ktery se mi proste nelibi Smile

kazdyho nazor xD taky se kazdymu nemusej libit tvoje vidka Smile
    jen by me zajimalo ... chyby v anglictine ?
    kde ? jelikoz sem to neprekladal vubec ja ...
    Luban
    Admin
    Admin

Male
    note : Luban@cwalkin.cz
    Kdo je nejlepší? : ČR: RaZoR, Entony
    Počet příspěvků : 1992
    Registration date : 2009-04-20
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Luban on Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Day of cwalker. Video, na které čekám už od doby co se toto vidko natáčelo.
    Upřímně řečeno byl to jeden z nejlepších dnů co jsem poslední dobou mohl zažít. Většinou bývám dost líný, ale tentokrát mě napadlo, že bych si konečně mohl natočit svoje první vidko, tak jsem si ráno dal svůj malej foťáček na nabíječku. Co se ale nestalo, hodinu na to mi přišla zpráva od Razyho jestli s ním nechci jít natáčet, že potřebuje kameru. Z natáčení mého videa sešlo a já se modlil, aby baterka vydržela všechno co na ní Tajgr se svou neskutečnou kreativitou chystá. Toho dne se psali walkové dějiny národa českého.

A teď jen opravdu pár slovíček k videu, jsem u přítelkyně, tak si konečně vyzkouším jak je tolerantní, video už viděla taky tak snad mě nechá psát. Nápad udělat video, které se bude odvíjet v průběhu dne, je naprosto dokonalý. Když jsem zjistil co s tím zamýšlíte nevěřil jsem, že by to mohlo vypadat tak dobře. Ale naštěstí jsem se opět mýlil.

První co mě na videu zaujalo jsou použité barvy, Tajgre to je fakt nejlepší volba co jsi mohl použít, tvé kreativitě a nápadům patří opravdu největší respekt. Zvolená písnička je taky skvělá, moc se mi líbí.

7:00 AM -> část videa, která nám dala snad nejvíc zabrat na celém videu, ale vynaložené úsilí se vyplatilo, Razorovo ráno je víc než zajímavé a musíte uznat, kdo z Vás se takhle rychle umí oblékat, to já bych radši odešel nahý, než se snažit navlíknout do tolika hadrů. Razy se ale dokázal postavit tak skvěle, že ten efekt je naprosto úžasnej.
    Trochu jsem se bál, že video bude obsahovat celou tu trasu, kterou Razy musel projít k místu kde prvně walkoval. Takže jsem velice uvítal zrychlené tempo, následné zpomalení a opravdu moc jsem se musel smát části kdy Razymu spadne čapka. Prostě video se vším všudy, chtěli jste znáte jak probíhá den cwalkera, tak jste se právě dozvěděli, že Razy je tak trochu nemehlo. Very Happy
    Cwalk v první části vypadá fakt skvěle, je to situováno do raních hodin, takže ta energie parádně vystihuje začínající den. Úprava kdy začínáš zpomaleně dá vyniknout prvním krokům a vypadá to fakt skvěle, po ránu jsi použil hodně spinů a to se mi u tebe opravdu líbí. Vypadá to fakt dobře když tu svojí metr pětaosmdesát dlouhou postavu takhle roztočíš a efekt dodávají skvělé hadry. Zrychlená část mi přišla víc než vhod, po ránu jseš očividně plnej energie a walkoval jsi dlouho. Nemůžu říct, že už jsem se začínal nudit, ale prostě jsem se těšil co bude dál. A to, že jste do videa dali i část kdy mě a Tajgrovi podáš ruku, mě opravdu potěšilo. Díky hoší, díky bratři.

8:00 AM -> Pohled na železniční most ve zvoleném spektru barev vypadá víc než dobře, ať žije náš krásný Děčín. Jen jsi Tajgre mohl použít ten dost velký Zoom a mohlo to vypadat ještě líp. Snad příště. Rád se zas přidám, baterku už začínám žhavit lol!

8:15 AM -> Moment kdy Razy stojí na mostě a projíždí vlak je dost emotivní. Moc se mi líbí slova, která jsi k záběru přidal a ještě lepší je na tom, že pro tebe to jen slova nejsou. Fakt skvělý. A ještě lepší bylo, že jsme se na mostě ani nemuseli zdržovat. Přišli jsme a vlak nám jel hnedka:-).

9:00 AM-> Walk na mostě mi už v den natáčení učaroval nejvíc, hrozně se mi líbil styl, kterým jsi to zajel. Krátké kroky ale perfektně dotažené vypadají naprosto skvěle, jen jsme v ten moment museli být slyšet všude. Ten most se hrozně ozýval. A já už se vcelku těšil až odtamtud vypadnem. Nechtěl jsem mít žádné oplétačky se strážci zákona. To, že se mi moc líbí tvoje flow nebudu nijak moc zdůrazňovat, ale opravdu je to tvoje přednost. Jsem moc rád že mě učíš, hecuješ mě. Díky Razy. Btw tvůj shuffle když se otáčíš je skvělej, obdiv. Wiggle walk úžasnej a stepbacky jsou dokonalý. nauč mě to kámo :-D

10:15 AM -> Glidy na železničním přejezdu jsou víc než luxusní, divím se, že jsi to zajel tak dobře protože ten povrch tam byl opravdu k posrání. Moonwalk vypadající skvěle. Bohužel Majkl už ti neřekne, že jsi lepší jak on Cool.j Úprava je naprosto skvělá, líbí se mi jak se obraz naklání, u walku se mi to nikdy nelíbí, ale k tomu co právě teď předvádíš .. prostě super.

11:30 AM -> Parádní úprava, to osvětlení těch schodů vypadá skvěle, jako by tam vůbec nebyli takže když je pak vybíháš a skáčeš opět dolů vypadá to fakt skvěle, hrozně se mi to líbí. A abych pravdu řekl už mě přestává bavit komentovat ti cwalk. Bože proč mi nikdy slohovky nešli ve škole.
    Hrozně se mi líbí zpomalená část, pouštim si tu část pořád dokola a sleduju co tvoje nohy dělaj, konečně si to můžu pořádně prohlédnout. Btw ... pěknej spin.
    K větě kterou jsi použil, jsem moc rád, že jsem oěpt mohl pomoci, myslel jsem, že to tam nedáš, byl jsem dost unavenej když jsme je vymýšleli a upřímně, naštval jsi mě. Vůbec jsem se nevyspal :-D

12:00 -> konečně oběd, bože tak pizza byla tak dobrá, ještě že jsme koupili dvě protože jinak bych ten den s Váma už asi nevydržel :-D lol

2:00 PM - > Salto je pěkně zpracované a líbí se mi nápad, opět Ctajgrův, zkusit to stopnout a udělat záběr odjinud. Sranda byla jak tam na Razyho čuměli ty tři malí kluci. "A co ještě umíš?" ptali se. lol!

3:00 PM - > Tady se mi tvůj walk příliš nelíbí, je to takový pomalejší, línější. Líbí se mi když do toho dáváš maximum energie. Tahle část mi prostě nijak neučarovala, snad jen powermove na zemi. Ale víc mi to zavání break dancem.

4:30 PM -> To je to o čem tu mluvím, ta rychlost, ta flow. To je boží. Tohle se mi prostě líbí. Perfektní clown walk. V snake naprosto boží, ale pořád ten krok nechápu :-D Závěrečná část na patách a špičkách .. prostě skvělý. A opět použitá skvělá věta ... jak jsi na to přišel ? Cwalk and Nike Cortez .... pecka. Líbí se mi úprava kdy je kolem tebe záře, Tajgr si prostě parádně vyhrál a je fakt dobrej.

Část kdy procházíš, no sorry musim se smát jak se zasekneš. sám jsi řekl že jsi tam udělal kravinu a je to pravda, ale Edit to teď hodně vylepšil a nevypadá to tak zle než když jsme to natáčeli. Takže konečný výsledek .... ucházející...

5:50 PM -> Krátká část tak budu stručný a jen zdůrazním pěkný heeltoe. Stejně se mi to líbí. Díky tempu....

6:30 PM - > jeežiši já se těšil že tam bude i tak část jak skočíš do toho keře vedle tebe a ono nic. Škoda mohlo to být zajímavé zpestření ... lol!

7:00 PM -> Ten skok z legálky nevypadá příliš dobře, ale na druhou stranu walk co následuje je perfektní, to máš po celym dny cwalku tolik energie ? Blázne ! A koukám ... opět moje věta :-D Parádní mixtape ale už se blíží ke konci, tak já jdu mrknout na poslední část.

11:00 PM - > Parádní záběr, fakt úžasný, moc se mi to líbí, jak prostředí tak úprava, To zatmění je pekelný. Prostě nejlepší mixtape co jsem kdy viděl. Jsem moc rád, že jsem ten den natáčel s Váma, bylo to dost vyčerpávající, ale stálo to za to. Díky Vám oběma.

Peazz Luban

Český pravopis je freeware, ale v žádném případě není open source! Používej dle libosti, ale nemodifikuj ho!
    Tommy
    GetGooer
    GetGooer

Male
    note : c-Wa!k... Love iT
    Počet příspěvků : 83
    Registration date : 2009-01-23
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Tommy on Sat Jun 27, 2009 1:13 pm

walk jedna s hvezdickou, edit jedna s hvezdickou. Tyhle videa me nehorazne bavi, bavi me vic nez jakkykoliv jina.. Razor jsi dalsi clovek co c-walk bere vic nez jenom zabavu. Ten 1st song se mi ktomu nehorazne libi. Triky jako obleknuti tricka ci zastaveni salta dokonola provedeny...btw for lubanDC chod s klukam tocit dalsi videa pac ty tvoje vycerpavajici reporty opravdu stoji za za to Very Happy
    Keco
    Veterán
    Veterán

Male
    Kdo je nejlepší? : HnT :))
    jsem : slovák
    Počet příspěvků : 669
    Registration date : 2008-04-27
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Keco on Sat Jun 27, 2009 2:06 pm

strasne dobre a namakane vidko aj ten napad a dej popic proste Smile....este nikdy som nepozeral take dlhe vidko do konca ale toto by som si pozrel aj 1000000 krat Smile dobra praca
    GetsO
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : IG budem mat tusim asi za mesiac :D :D
    Kdo je nejlepší? : V.A. Lokos
    jsem : slovák
    Počet příspěvků : 295
    Registration date : 2009-02-15
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by GetsO on Sat Jun 27, 2009 2:11 pm

no tak toto razi sa ti podarilo fakt ten zaciatok supa naj vidko v historii tvl milujem tvoj style fakt namak vidko len tak dalej a nech budu aj lepsie a uprava paradna
    Eldzej
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    Počet příspěvků : 349
    Registration date : 2009-03-11
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Eldzej on Sat Jun 27, 2009 3:39 pm

pěkný video...pěkná úprava.hlavně ten začátek..každej walk na tom videu byl lepší a lepší..seš fakt borec..a to video je fakt dobrej nápad..žeru tohle video...a ta pizza...mnam...všechno cool..respekt!Very Happy
    J-Zet
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    Kdo je nejlepší? : C-tiger, Race2face, PETEKEJ, YG, Razor
    Počet příspěvků : 257
    Registration date : 2009-03-15
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by J-Zet on Sat Jun 27, 2009 3:49 pm

Razurku ... tak tohle mi zarazilo dech ...
    Kamo fakt tobe Respekt ...
    Super uprava...
    Walk.. taky super..
    Very nice...
    Mista byli zkveli... Ten zacatek me byl super jak si vysel ze dveri a rychle se oblekl Smile...!!
    Proste Respekt TOBE brachoo...
    Bonee
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : IG - 5.4.2010, od té doby jsem se na fóru moc neobjevoval :)
    Kdo je nejlepší? : všichni kdo respektujou ostatní a maj svůj styl)
    Počet příspěvků : 320
    Registration date : 2009-01-25
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Bonee on Sat Jun 27, 2009 4:47 pm

razy moc krásný video))asi nejlepší video s nejhlubšim podtextem který sem v poslední době ve světě cwalku viděl)) ta část ??:?? jak deš a zastavíš se vypadala jako bys čekal na druhýho razora až tě dojde))walk byl na všech místech krásně dotahovanej a jak psal luban myslim tak se mi velice líbila ta část jak si jedeš na špičkách na patách zase na špičkách(4:30).tohle video mi opravdu učarovalo a už ho mám i na MP4))moc krásný video...kdybych nešel pryč tak se rozepíšu víc ale fakt respekt tobě)moc krásný
    RaZoR STREETBASE
    Moderator
    Moderator

Male
    note : Hate It Or Love It....
    Kdo je nejlepší? : Razor, Laph, sNEM, Luban, YounGun,
    Počet příspěvků : 1590
    Registration date : 2008-03-01
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by RaZoR STREETBASE on Sun Jun 28, 2009 11:41 am

Diky za vsechny komenty a hlavne za ten od Lubana ... Na ten jsem se moc tesil a prekonal jsi me iluze o dlouhem prispevku... Very Happy:D Je neuveritelne dlouhy ale precet jsem si ho cely... a moc ti za nej diky.. Smile skvely rozbor...

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Oct 24, 2017 12:04 am