CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA

Entony - Questions?

Share
    Entony
    Special group
    Special group

Male
    note : Some people learn to dance...others are Born to ;)
    Kdo je nejlepší? : Crown Kingz, Crowners No.1, GoSu, Kala, Kuki, Gagong Pinoy..
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 856
    Registration date : 2009-11-11
    Rage :
    0 / 30 / 3

Entony - Questions?

Post by Entony on Wed Jun 08, 2011 3:55 pm

Zde se mě můžete ptát na cokoliv budete chtít, ať už se to týká C-walku nebo osobního života Wink
    Jen bych vás ale poprosil ať jsou to smysluplné otázky Smile (za nesmysluplnou považuju např.: "máš mě rád?" "jak se máš?")
    Děkuji.
    Budu odpovídat vždy po 5 otázkách. Odpověď přípíšu SEM:

Frosterr-Co bys poradil zacinajicim crownerum?: Začínajícím crownerům bych poradil následující: Věnujte se Hlavně 2 aspektům a to Power Moves a Beatriding. Já osobně stavím na 1.místo Power Moves a Beatriding až na místo 2., ale tady jde o začínající crownery, proto- Dbejte hlavně na čístý beatriding, clap po 2 dobách, který zakončujte step backem nebo crown hopem, tak se to nejlíp naučíte. Nic jinýho do zakončení necpěte dokud vám tyhle dva kroky nebudou výchazet na 100%. Power Moves začněte vymýšlet až budete na vyšší "C-walk urovni" což musíte poznat-pospoudit sami.
    Jamie-Co si myslíš o lidech s přehnaně vysokým sebevědomím?: Nemám rád lidi s přehnaně vysokým sebevědomím, mysím že každej by měl být aspoň trošičku skromnej Wink...A já to většinou myslím ironicky voe Very Happy
    MoonGose-Prozradil byjsi nám nějaké tvoje Movy? asi né co . A co ti a tvůj osobní život škola,rodina? : Mám v plánu natočit power moves tutorial, ale zatim sem se k tomu nedostal protože stále nemám vlastní kameru..Bohužel
    Druhou otázku zkus trošku upřesnit..na tohle ti můžu odpovědět maximálně: Škola: Snad prolezu do 4...stojí to za ***** a rodina..v rodině máme docela dobrý vztahy Smile
    YounGun-Kolik peněz průměrně utratíš měsíčně za: boty (můžeš ročně), oblečení (měsíčně) a za chlast? : Tak tohle je dobrá otázka Very Happy..Za rok si koupím asi jen troje-čtvery boty, ale jejich cena se pohybuje kolem 1800 - 2500 takže dejme tomu 8000 za rok..za oblečení cca 500-1000 měsíčně a za chlast, noo tak to bude asi největší pálka, sám nevim kde jsem na to vzal tolik peněz, ale za poslední půlrok jem utratil cca 8000,možná víc, ale ono se není čemu divit když jsem jen za poslední 2 víkendy kdy jsem oslavoval narozky utratil 2500 Very Happy btw. už nepiju a myslím to smrtelně vážně, jelikož mám problémy s játrama("kupodivu"Very Happy)
    aL^j0-Co ti nejvíce přispělo k tomu abys byl tak rychle na úrovni jako byli špičkoví ČR walkeři, slyšel sem že jsi už před walkem dělal street dance nebo tak něco?:Na tohle já sám asi nemůžu odpovědět, protože na špičku se nedostaneš sám, dostanou Tě tam ti "druzí"...ale já osbně si myslím, že to bylo kvůli tomu, že jsem překvapil hned prvním videem. Jsem zastánce toho, že je lepší na sobě makat, trénovat a až si sám myslím. že už něco docela dobře zvládám a mám něco co můžu ukázat tak natočím video/jdu na battlit atp. První dojem dělá strašně stráááášně moc !..Ok. takže 1.videem jsem docela zaujal, ale pak příšlo video druhé a to Naggin Smile to byl největší boom, nejspíš hlavně kvůli tomu power move combu Smile..Řekl bych, že to co lidi na mých videích baví jsou HLAVNĚ power movy-spíš power move comba a taky že to je to co dostalo tam kde jsem..
    Rusty-Zverejnis nejake sve video z uplnych zacatku?:Bohužel žádný video z uplnych začátků už nemám, všechny co sem někde našel byly v "3year with c-walk" mixtapu Sad docela mě to mrzí, ale tak nedá se..proc a z ceho mas tak v <-> kolena?:Z tancování a taky se mi už od narození nějak špatně posunují češky nebo co..bullshit Very Happy
    Aurellia.P11-Co tvůj brácha? Pořád volnej?:Ty jo ten je volnej pořád Very Happy
    X2T-Kdy budeš mít nové video ?Very Happyřív než si tohle stihneš přečíst Razz...ja jsem teď nenatáčel kvuli tomu že jsem byl docela dlouho pryč, ale nebojte se, se C-walkem jsem neskončil Smile
    jak často trenuješ ?:Ja už teď vubec netrenuju, prostě jen walkuju, asi stejně jako všichni co už jsou v tom nějak zaběhlí...Když mám naladu tak si zawalkuju a to je vlastně i současně "trenink" Smile
    The Mell-Myslíš si že by byl špatnej nápad, udělat třeba na meetingu hodinku workskop?: Určitě je to DOBREJ nápad! A měl jsem to i v plánu, ale mám špatnou zprávu..Kvůli práci se asi už nezúčastním žádného oficiálního meetingu, protože od 25.12 do 2.1 jsem v práci a od 1.7 do 31.8 taky..což je docela v háji, ale kdyby byl zase nějaký meet v Praze v dubnu třeba, jako tomu bylo tento rok u kyvadla, tak bych byl moc rád a workshop pro mě není problém Razz
    SoniCZ-Co myslíš pujde cwalková éra nahoru nebo dolů?
    :Na tohle se nedá odpovědět, protože jsou lidé co se snaží držet c-walk v té "undergroundové" podobě a jsou zase lidé kteří se snaží c-walk posunout dál, jako třeba většina Rusů. Já patřím k těm co se to snaží posunout dál, ale zase na druhou stranu se mi libí i "undergroundový" c-walk na pohled Very Happy..takže fakt těžko říct, ale každopádně pořád jsou tu nové a nové objevy, pořád někdo přichází s něčím novým, unikátním Smile
    R!ck-Kdo byl inspirací tobě? : Viz. http://cwalk.getgoo.net/t8895-vas-nejvitsi-vzor zde už jsem odpovídal na tuto otázku Razz
    Raddy-Máš rád metal?: V metalu si nelibuju Very Happy ale nevadí mi, nevadí mi vlastně žádný hudební styl Smile, ale doma ho rozhodně neposlouchám Very Happy.

Last edited by Entony on Sat Sep 17, 2011 7:23 pm; edited 11 times in total
    RaR
    Admin
    Admin

Male
    note : -_-
    Kdo je nejlepší? : Marie a Jana !
    Počet příspěvků : 1335
    Registration date : 2010-08-07
    Rage :
    0 / 30 / 3

Re: Entony - Questions?

Post by RaR on Wed Jun 08, 2011 4:14 pm

Poskytl bys mi rozhovor?

Frosterr
    GetGooer
    GetGooer

Male
    Kdo je nejlepší? : ruska scena , Ctiger ,Entony , Ventex
    jsem : jiný
    Počet příspěvků : 81
    Registration date : 2011-02-07
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Frosterr on Wed Jun 08, 2011 4:26 pm

co bys poradil zacinajicim crownerum Smile?
    Jamie
    Moderator
    Moderator

Male
    Počet příspěvků : 950
    Registration date : 2010-07-16
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Jamie on Wed Jun 08, 2011 4:39 pm

Co si myslíš o lidech s přehnaně vysokým sebevědomím ? cheers lol!
    MoonGose
    CWG je můj domov
    CWG je můj domov

Male
    note : Nemám note ! :)
    Kdo je nejlepší? : Ctiger , Youngun, Razor,aiNt, CrissW,AsikJr
    Počet příspěvků : 559
    Registration date : 2010-07-08
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by MoonGose on Wed Jun 08, 2011 5:03 pm

Prozradil byjsi nám nějaké tvoje Movy?Smile asi né co Very Happy. A co ti a tvůj osobní život škola,rodina ?.
    YounGun STREETBASE
    Admin
    Admin

Male
    note : 1500sub beaten - Subscribe youtube.com/eshoter
    Kdo je nejlepší? : ENTONY!!, sw0f, kOz, stylish-R, Kala, RaZoR, iKo, Jin, Ownly, sNEM
    Počet příspěvků : 2494
    Registration date : 2008-05-03
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by YounGun STREETBASE on Thu Jun 09, 2011 7:16 am

Kolik peněz průměrně utratíš měsíčně za: boty (můžeš ročně), oblečení (měsíčně) a za chlast Very Happy

Wins: 7 - WillBeC 2x, PTK, RaZoR, EightBall 2x, Fafaneoo, Smejto, aL^Jo, Element, Lastman...
    Lost: 3 - Sneky, iceywalkk, RaZoR...
    You wanna battle No.3 - Cwalk special - 3rd/4th place
    Entony
    Special group
    Special group

Male
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Entony on Thu Jun 09, 2011 8:25 am

Rapert: Poskytl, proč ne Smile
    Frosterr: Začínajícím crownerům bych poradil následující: Věnujte se Hlavně 2 aspektům a to Power Moves a Beatriding. Já osobně stavím na 1.místo Power Moves a Beatriding až na místo 2., ale tady jde o začínající crownery, proto- Dbejte hlavně na čístý beatriding, clap po 2 dobách, který zakončujte step backem nebo crown hopem, tak se to nejlíp naučíte. Nic jinýho do zakončení necpěte dokud vám tyhle dva kroky nebudou výchazet na 100%. Power Moves začněte vymýšlet až budete na vyšší "C-walk urovni" což musíte poznat-pospoudit sami.
    Jamie: Nemám rád lidi s přehnaně vysokým sebevědomím, mysím že každej by měl být aspoň trošičku skromnej Wink...A já to většinou myslím ironicky voe Very Happy
    MoonGose: Mám v plánu natočit power moves tutorial, ale zatim sem se k tomu nedostal protože stále nemám vlastní kameru..Bohužel
    Druhou otázku zkus trošku upřesnit..na tohle ti můžu odpovědět maximálně: Škola: Snad prolezu do 4...stojí to za ***** a rodina..v rodině máme docela dobrý vztahy Smile
    YounGun: Tak tohle je dobrá otázka Very Happy..na tu už mi ale nezbyva čas, takže odpovim až doma Razz
    [LNF] aL^j0
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??

Male
    note : Necum na mne stejne to nema cenu...
    Kdo je nejlepší? : K-oz, Lokos, Ctiger, Slick Viet, bLu, LET, BettaDenu, TAZU, Ziemek, Ownly, skribblez
    Počet příspěvků : 1651
    Registration date : 2008-09-01
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by [LNF] aL^j0 on Thu Jun 09, 2011 4:16 pm

Co ti nejvíce přispělo k tomu abys byl tak rychle na úrovni jako byli špičkoví ČR walkeři, slyšel sem že jsi už před walkem dělal street dance nebo tak něco Smile, a pak ještě proč zrovna CROWN a ne CLOWN máš k tomu nějakou historku ?.
    heroik
    newbie
    newbie

Male
    Kdo je nejlepší? : V.A. Lokos, Gregory, Entony, Ctiger, Ryeez
    Počet příspěvků : 43
    Registration date : 2011-02-26
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by heroik on Thu Jun 09, 2011 4:54 pm

Zverejnis nejake sve video z uplnych zacatku? nemyslim naggin apod, ale treba to co bylo to cernobile v mixtapu. Na YTB kanalu mas jako prvnich myslim naggin, ale za tim uz nic.. Very Happy
    Diky za odpoved, a doufam ze bude kladna..neber tohle jako otazku ale spis jako vyzvu Suspect

a jeste druha, proc a z ceho mas tak v <-> kolena?
    Aurellia.P11
    CWG Helper
    CWG Helper

Female
    note : Before Chuck Norris goes to sleep he checks for Bruce Willis under his bed.
    Kdo je nejlepší? : Crowneři, Bappo, Mr.T, Dare, Česká scéna: Youngun, Ctiger, Razor, PTK...
    Počet příspěvků : 716
    Registration date : 2009-01-30
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Aurellia.P11 on Thu Jun 09, 2011 5:16 pm

Co tvůj brácha? Pořád volnej? Very Happy
    Element [C-News]
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : njn sem TOP :-D :-D
    Kdo je nejlepší? : Sylwer a Eazy, HmongC ,
    Počet příspěvků : 270
    Registration date : 2009-06-24
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Element [C-News] on Sat Jun 11, 2011 8:56 am

taky mam dotaz kdy se nak rozhoupes do crew mixtapu ?? Very Happy
    Raptys
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    Počet příspěvků : 131
    Registration date : 2010-10-10
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Raptys on Thu Jun 23, 2011 9:00 pm

Kdy budeš mít nové video ?
    jak často trenuješ ?
    The Mell
    člen rodiny
    člen rodiny

Female
    note : Nejsem best a ani nechcu dělám to protože mě to baví :)
    Kdo je nejlepší? : Každej vyniká v nečem jiném :)
    Počet příspěvků : 667
    Registration date : 2009-03-23
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by The Mell on Fri Jun 24, 2011 6:33 pm

Entony, hodně newbie se mě ptá ..
    A jelikož já zrovna nejsem typ který v tomhle může poradit tak se ptám tebe..

Myslíš si že by byl špatnej nápad, udělat třeba na meetingu hodinku workskop ve svým smyslu, každej newbie má svoji inspiraci a co když tahle inpisrace chce něco naučit od někoho jako jsi př. TY, co mu přesně nejde nebo tak .. Asi víš co myslim Wink

SoNiCZ
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : book :D
    Kdo je nejlepší? : Ten kdo dělá pro zábavu :P
    Počet příspěvků : 123
    Registration date : 2011-04-01
    Rage :
    2 / 32 / 3

Post by SoNiCZ on Thu Jul 07, 2011 7:10 am

Co myslíš pujde cwalková éra nahoru nebo dolů?
    R!ck
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Female
    note : Mam rád když někdo walkuje pro radost =)
    Kdo je nejlepší? : CN1, BD, V.A.LOKOS, BIRDMAN, FAFANEOO...
    Počet příspěvků : 189
    Registration date : 2010-11-09
    Rage :
    1 / 31 / 3

Post by R!ck on Thu Jul 07, 2011 7:54 am

Ty inspirací mnoha českých walkerů seš...
    Kdo byl inspirací tobě? Smile
    SoNiCZ
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    note : book :D
    Kdo je nejlepší? : Ten kdo dělá pro zábavu :P
    Počet příspěvků : 123
    Registration date : 2011-04-01
    Rage :
    2 / 32 / 3

Post by SoNiCZ on Fri Jul 08, 2011 4:37 am

Já bych se chtěl zeptat ještě na něco pošli tvoje uplně první vidko prosím.
    Raptys
    walkuju přez CWG
    walkuju přez CWG

Male
    Počet příspěvků : 131
    Registration date : 2010-10-10
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Raptys on Thu Sep 15, 2011 6:34 pm

kdy odpovíš ? Toníku...
    Burn
    GetGooer
    GetGooer

Male
    Kdo je nejlepší? : Lidi z CZ co mají svůj style, protože těch se už moc nenajde
    Počet příspěvků : 88
    Registration date : 2011-05-10
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Burn on Sat Sep 17, 2011 3:37 pm

Máš rád metal? Very Happy
    Entony
    Special group
    Special group

Male
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Entony on Sat Sep 17, 2011 7:22 pm

Updated Razz

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Oct 23, 2017 6:11 am