CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA

YounGun - questions?

Share
    YounGun STREETBASE
    Admin
    Admin

Male
    note : 1500sub beaten - Subscribe youtube.com/eshoter
    Kdo je nejlepší? : ENTONY!!, sw0f, kOz, stylish-R, Kala, RaZoR, iKo, Jin, Ownly, sNEM
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 2494
    Registration date : 2008-05-03
    Rage :
    0 / 30 / 3

YounGun - questions?

Post by YounGun STREETBASE on Wed Jun 08, 2011 11:51 am

To samé jako Luban, aneb jak říká Donutil "Ptejte se mě na co chcete... Na co chci, odpovím..." Smile have fun

ODPOVĚDI BUDOU VKOÁDÁNY JAKO EDITY VAŠICH PŘÍSPĚVKŮ

Last edited by YounGun STREETBASE on Thu Jun 09, 2011 6:08 pm; edited 1 time in total

Wins: 7 - WillBeC 2x, PTK, RaZoR, EightBall 2x, Fafaneoo, Smejto, aL^Jo, Element, Lastman...
    Lost: 3 - Sneky, iceywalkk, RaZoR...
    You wanna battle No.3 - Cwalk special - 3rd/4th place
    RaR
    Admin
    Admin

Male
    note : -_-
    Kdo je nejlepší? : Marie a Jana !
    Počet příspěvků : 1335
    Registration date : 2010-08-07
    Rage :
    0 / 30 / 3

Re: YounGun - questions?

Post by RaR on Thu Jun 09, 2011 2:11 pm

Co pro tebe znamená cwalk? A jak si se k němu vůbec dostal ?

- je to v tuhle chvíli tanec, který ovládám ze věch který dělám nejlépe. Byli chvíle kdy jsem s tím byl jeden z nej v ČR teď často mívám pocity že to je jen a jen horší Very Happy ale snažím se alespoň tedy pilovat svůj starý styl a nepodřídit se konzumním ruským a podobnám vlivům (myslím tím rádoby powermoves pády na zem a editování podle VideoCopilot alá V.A.Lokos....)

K cwalku jsem se dostal jelikož jsem se pokoušel o breakdance a jednou mi o něm řekl Razor, který o něm věděl od ctigera...
    [LNF] aL^j0
    čas pro veterána??
    čas pro veterána??

Male
    note : Necum na mne stejne to nema cenu...
    Kdo je nejlepší? : K-oz, Lokos, Ctiger, Slick Viet, bLu, LET, BettaDenu, TAZU, Ziemek, Ownly, skribblez
    Počet příspěvků : 1651
    Registration date : 2008-09-01
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by [LNF] aL^j0 on Thu Jun 09, 2011 4:18 pm

Tebe znám hodně dlouho YG a hodně dlouho tě respektuji už kvůli tomu že jsi na MEETU přišel jako jediný a zeptal ses mně do sem jestli sem fakt aL^j0 a představil ses sám takže to se mi moc líbílo Smile, pak s tou tvoji školou a jak sis zařídíl život a zajímá mně jak to že tě bavilo učit se ? Very Happy

- učení mě nikdy nebavilo a nebaví, vždycky to bylo, je a bude učení na poslední chvíli před zkouškou a asi jsem měl štěstí Very Happy

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Oct 23, 2017 6:10 am