CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA


  Luban - Questions ?

  Share
  avatar
  Luban
  Admin
  Admin

  Male
  Age : 28
  note : Luban@cwalkin.cz
  Kdo je nejlepší? : ČR: RaZoR, Entony
  jsem : čech
  Počet příspěvků : 1992
  Registration date : 2009-04-20
  Rage :
  0 / 30 / 3

  Luban - Questions ?

  Post by Luban on Tue Jun 07, 2011 7:28 pm

  Občas je to na foru nuda a já zrovna přemýšlel o tom, jak spoustu lidí na foru vlastně ani neznám a já jako admin bych měl být trošku profláknutý, ale spousta lidí mě pozná jen podle barvy, někdo podle jména.

  Takže dávám možnost zeptat se mě na jakoukoliv otázku, týkající se cwalku, osobního života prostě cokoliv, budu topik postupně editovat takže chcete-li odpověď tak si chvíli počkejte a sledujte tento topik.

  Umožní-li Vám tuto možnost i další admini, počkejte až si vytvoří vlastní topik, který si budou sami spravovat. Uvidíme jak se toto osvědčí nebo jestli to zrušíme, případně rozšíříme na celé staffs.

  Tak směle do toho, odpovídat budu když se budu nudit a budu mít čas na ptákoviny

  _________________________________________________
  _________________________________________________  Čímpak chceš být , až z tebe jednoho dne bude velký a statný hřib ? (by Jamie)

  Základku mám dávno za sebou jak určitě všem došlo, od maturity už mi taky utekly dva roky a mám vystudovanou Obchodní akademii v Děčíně se zaměřením "Evropský hospodářský asistent", ale víceméně je to úplně k ničemu a je to jako každá jiná obchodka v republice. Nyní studuji v Ústí nad Labem na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně, fakulta sociálně ekonomická a obor Podniková ekonomika a management. Jsem rád, že prolejzám a jestli tu školu dodělám úspěšně tak se stejně samým štěstím asi upiju k smrti. Po dostudování nebo ukončení studia je samozřejmostí najít si práci a než se mi podaří najít něco v čem bych se rád pohyboval tak taky nějaký ten rok uplyne. Jak už napovídají moje školy, zajímá mě ekonomika a myslím, že by pro mě nebyl ani takovej problém angažovat se v politice, jen nevím jak by to pak s českým státem dopadlo. Nebo se dostat do podniku s možností kariérního růstu a dobrou perspektivou pro budoucnost. Odvětví už je pak vedlejší věc pokud by dobře platili. A v případě, že by mě to začalo srát, sbírat kapitál potřebný k tomu, abych mohl rozjet nějaký svůj byznys.

  _________________________________________________

  Co bys doporučil začínajícím walkerům ? (by Rapert)

  Týhle otázky jsem se tak trošku bál a všichni za chvíli poznáte proč.

  V poslední době přichází na forum spousty nových lidí s cílem naučit se cwalk, první co by tenhle člověk měl udělat snad ještě před tím, než se nám tady zaregistruje popřípadě se hned představí pár slovy jako je to zvykem říct o sobě vlastně naprostý hovno, by si člověk měl stanovit svoje vlastní cíle čeho chce v cwalku dosáhnout a proč toho vůbec chce dosáhnout. Je to styl života a tance, který mi učaroval, chci v tom něco dokázat, zkusit něco nového a nebo chci jen být další cool týpke v širokejch hadrech co se stane drsným cwalkerem na kterýho nikdo nemá a bude si honit ego na jiných sráčích, protože oni to neumí. Takovým bych osobně dál pár facek a donutil se je rozmyslet pořádně a opravdu se na cwalk vysrat a zdaleka se mu vyhýbat.

  Další věcí když už se člověk tedy registruje je docela slušnost se představit, ale napsat o sobě nějaké zajímavé informace, nikoho nezajímá, že jsi Pepa a je ti 14, takových tu máme nevím kolik. Člověk hned udělá naprosto jiný dojem než většina stáda a začne vynikat hned zpočátku, je poznat jeho zájem a já když si takové představení přečtu tak okamžitě nabízím svoji pomoc a rady. Ale tohle je jen krok v souvislosti s forem, co se týče cwalku další věcí by určitě měla být ...

  Historie cwalku, řekněte mi kdo ji tady zná, když jsme se tu na foru ptali na stejnou otázku jak vznikl cwalk, i lidi z AG nám byly schopný napsat takovou sračku, že jsem se dokázal divit. Je pravda, že nikde na foru historie není a je to podle mě chyba a nezbyde zas na nikom jiném než na mě abych ji dal dohromady v nějaké pochopitelné formě a zveřejnil pro všechny, ale na to teď opravdu nemám ani pomyšlení já sám.

  Dostali jsme se přes formality a můžem se přesunout k samotnému cwalku. V tomhle jsou lidé hrozně zbrklí a netrpěliví, každý by měl začít pomalu a podle svých možností se učit kroky, hezky jednotlivě a samostatně, je to základ a bez toho se nedá stavět a i na foru najdete videa kde člověk absolutně přeskočil základní kroky a začal skákat jak pitomec před kamerou a už nám píše Sub to Sub. Ne ne ne! Je spousta kroků, které by měl každý zvládnout a i ty, které v cwalk videu jen tak neuvidíte jako je například gangsta hop, heel toe snake, shuffle stomp, x hop, heel toe combo a stejně tak všechny zbylé kombinace heel toe, shuffly, wiggle walk, véčka. Když je totiž budete umět uplně všechny, jste na dobré cestě k tomu se třeba jednou odlišit od ostatních. Zjistíte které kroky vám jdou, které vám nejdou, které se vám líbí a které ne, je spousta afektů která vás v této době nějak ovlivní. Někdo zjistí, že má naprosto unikátní variace, ale nesedí k tomu heel toečka tak je nebude dělat, ale aktuálně je tomu tak, že se lidi učí jen to co vidí u ostatních a podle toho vyvýjejí svůj vlastní styl a dostáváme se tak k věci, proč česká scéna začíná vypadat jednotvárně, ano všichni se oháníme tím, že máme vlastní styl a nikoho nekopírujem, vždyt vy ani nemusíte nikoho kopírovat, stačí abyste se omezili na určitě kroky které jsou nejpopulárnější a začnete vypadat jako někdo další, nemusí nikoho sledovat nebo koukat ne jeho videa a váš cwalk může vypadat naprosto stejně, protože děláte stejné chyby. Na CWG je tak šílené množství lidí, že je náročné se odlišit a takhle tomu ještě pomáháme, že budem za nějakou dobu všichni walkovat stejně.

  Kroky máme snad zvládnuté, dokud je všechny neumíte, neměli byste nic natáčet, nezkoušet žádné přechody, ty přijdou na řadu až teď. Když už máte zmáknuté kroky, zjistíte, že je snadné přecházet mezi jednolivými heel toe kroky a do některých je to zatím zhola nemožné, ale je to o tréninku, nechce to začít skákat na písničku a zkoušet hned walkovat, chce to trpělivost. Vzít si jeden krok a zkusit přejít do druhého, povedlo se? Ne? Tak znovu a znovu. Zjistíte, které kroky a transitiony vám opět nebudou dělat problém a zjistíte které ty problémy dělat budou. Je to o tréninku, učený z nebe nespadl a i z toho největšího nooba se může za pár měsíců nebo let naprostá špička české scény a nebo se na to vykašlete a nikdo si na vás nevzpomene.

  Další věcí na kterou bych se v tréninku soustředil po těchto částech je beatride, někdo pro něj má vlohy a někdo ne, proto ho dávám sem, mě osobně šlo dřív skákat do beatu než jsem uměl všechny kroky, ale zpět na začátek. Když máte zmáklé kroky a transition a už vydržíte nějakých těch pár sekund walkovat, třeba zastavit a začít nové kombinace, je to pokrok a čas kdy to zkusit čistě na hudbu, to že ji doposud u tréninku posloucháte by mělo být jen jako motivace, mělo by vás to hecovat, že za chvíli na to zajedete jako králové a teď je čas se na to soustředit. Každá písnička má několik linií beatů a hip hop lyricride pokud newalkujete na instra. Takže je možné si vybrat různé tempo na jednu písničku a najít si to co vám vlastně vyhovuje. Když to nejde nezoufat, občas nesedne songa i když se vám líbí, takže se neomezovat na jednu písničku, která je pro vás hymna protože nohy to cítí jinak Udělejte si velkej playlist a zkoušejte to, jeďte na části písniček a walkujte po krátkých úsecích ale pořád na beat, musíte se vcítit do hudby, možná i písničku trochu znát a pak to jde samo a kupředu.

  Flow je část walku, kterou každej vyzdvihuje, ale nedá se ze dne na den naučit. Je to prostě o tréninku a vytrvalosti, jak trénujete, flow se zlepšuje a za chvíli máte možnost to práskat jak bombiči!

  POWER MOVY! Tohle je část kde bych se rád pozastavil a možné i trošku rozohnil, protože nevím kde se to vzalo, ale nové generace nutí všechny do power movů a je to ta největší sračka, kterou v poslední době poslouchám ze všech stran, na cwg je to snad všude a nechápu lidi, jak to můžou vůbec říct.
  Samotný cwalk není vůbec o power movech, můžete mít krásnej walk a naše BGčka vám napíšou, že tomu chybí Wow movy, je to blbost!!! Moc rád bych citoval Rejnyho, který zde něco podobného napsal, ale nemůžu to teď najít.
  Takže žádám všechny, odpusťte si konečně tuhle pitomost a začněte trošku uvažovat. Spousta lidí, udělá ve svém walku již naprosto běžné kombo a vyhlásí to za power. Není tomu tak, vymyslet vlastní power move je něco šíleně náročného a taky pro spousty walkerů něco naprosto zbytečného, když budu jmenovat RaZoR, YounGun, Rejny, Gently, PTK v jejich videích nenajdete velké množství power movů a jsou to AGčka a zdaleka jsem nevyjmenoval všechny. Je to prostě jen novodobá hloupost aktuálních generací a nenechte se tímto vůbec ovlivnit.
  Uznávám, že sem tam je nějaký power move dost dobrý, ale u koho ho najdete ? AG,IG a nebo někdo s šílenou kreativitou, kterej aktuálně letí vzhůru. A převážně to jsou crowneři, kde je význam power move na jiné úrovni, tam určuje unikátnost a úroveň walkera, ale není to o tom, že by se cwalk měl stavit na power movech, stavebním kamenem bych mohl prohlásit variace.

  A o těch bude další krátká část. Je to nezbytná část, protože opakovat základní kroky pořád dokola taky nejde. Co bych tady doporučil, hodně trénovat. Vyzkoušet si véčka na jedné noze a druhou klást okolo, stejně tak na druhé, Sunout se véčkem po zemi a nebo u něj vyskakovat a dosahovat tak bouncu. Je toho spousty, ale pokud vám to tady vypíšu, neuděláte nic vlastního a unikátního.

  _________________________________________________

  Tak jsem se snad konečně přelouskal přes všechny aspekty cwalku, případně bych doplnil.
  Jediná věc, kterou bych rád ještě podotknul a týká se snad všech na tomto foru.

  Naučte se respektovat názor ostatních i když Vám může být naprosto proti srsti, je to jen názor a i z toho si občas můžete něco vzít i když s ním nesouhlasíte. A druhá věc, respektujte ať už staffs, veterány, lepší walkery a nebo i cadety. Všichni jsme jenom lidi a když tady do sebe zvládáte kérovat jak malý děti, pošlete akorát celou komunitu do sraček a už párkrát se to stalo. Zamyslete se nad tím, co to tady pro vás znamená a pokud něco ano, chovejte se podle toho, pokud ne, táhněte do prdele.

  _________________________________________________


  Last edited by Luban on Thu Jun 09, 2011 12:20 pm; edited 1 time in total  Český pravopis je freeware, ale v žádném případě není open source! Používej dle libosti, ale nemodifikuj ho!
  avatar
  Jamie
  Moderator
  Moderator

  Male
  Age : 25
  jsem : čech
  Počet příspěvků : 950
  Registration date : 2010-07-16
  Rage :
  0 / 30 / 3

  Re: Luban - Questions ?

  Post by Jamie on Tue Jun 07, 2011 7:38 pm

  Super nápad , sem rozhodně PRO a klidně bych odpovídal i já , kdybych někoho zajímal teda Smile Akorát bych připsal , zdržte se otázek ve stylu "Jak velký máš čůro" .. Very Happy .. 100% by to tu totiž někdo napsal ..

  Takže moje otázka bude sice trapná , nudná a nezajímavá , ale někdo by to odstartovat měl , že ?! Smile

  Lubánku Lubánku , ty náš malý hříbečku , tvého tatínka Jamieka by zajímalo , čímpak chceš být , až z tebe jednoho dne bude velký a statný hřib ? Truhlář , automechanik , IT manager , sběratel hřibů ? .. Smile

  muck *
  avatar
  RaR
  Admin
  Admin

  Male
  Age : 22
  note : -_-
  Kdo je nejlepší? : Marie a Jana !
  jsem : čech
  Počet příspěvků : 1335
  Registration date : 2010-08-07
  Rage :
  0 / 30 / 3

  Re: Luban - Questions ?

  Post by RaR on Tue Jun 07, 2011 7:47 pm

  Jak se máš? Very Happy

  Co bys doporučil začínajícím walkerům ?

  Co tě na cwalku baví ?

  Kolik holek si už odpanil? Very Happy ( na tu neusíš odpovídat) Very Happy

  L.a.G
  GetGooer
  GetGooer

  Male
  Age : 23
  Kdo je nejlepší? : Anika, Sylwer, Ventex, Papper, Entony, YG, AND MARFII
  jsem : jiný
  Počet příspěvků : 98
  Registration date : 2010-12-28
  Rage :
  1 / 31 / 3

  Re: Luban - Questions ?

  Post by L.a.G on Wed Jun 08, 2011 8:13 am

  Super :-) Já se tedy zeptám, jak jsi se k c-walku dostal? :-))
  avatar
  Luban
  Admin
  Admin

  Male
  Age : 28
  note : Luban@cwalkin.cz
  Kdo je nejlepší? : ČR: RaZoR, Entony
  jsem : čech
  Počet příspěvků : 1992
  Registration date : 2009-04-20
  Rage :
  0 / 30 / 3

  Re: Luban - Questions ?

  Post by Luban on Thu Jun 09, 2011 12:18 pm

  Čímpak chceš být , až z tebe jednoho dne bude velký a statný hřib ? (by Jamie)

  Základku mám dávno za sebou jak určitě všem došlo, od maturity už mi taky utekly dva roky a mám vystudovanou Obchodní akademii v Děčíně se zaměřením "Evropský hospodářský asistent", ale víceméně je to úplně k ničemu a je to jako každá jiná obchodka v republice. Nyní studuji v Ústí nad Labem na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně, fakulta sociálně ekonomická a obor Podniková ekonomika a management. Jsem rád, že prolejzám a jestli tu školu dodělám úspěšně tak se stejně samým štěstím asi upiju k smrti. Po dostudování nebo ukončení studia je samozřejmostí najít si práci a než se mi podaří najít něco v čem bych se rád pohyboval tak taky nějaký ten rok uplyne. Jak už napovídají moje školy, zajímá mě ekonomika a myslím, že by pro mě nebyl ani takovej problém angažovat se v politice, jen nevím jak by to pak s českým státem dopadlo. Nebo se dostat do podniku s možností kariérního růstu a dobrou perspektivou pro budoucnost. Odvětví už je pak vedlejší věc pokud by dobře platili. A v případě, že by mě to začalo srát, sbírat kapitál potřebný k tomu, abych mohl rozjet nějaký svůj byznys.

  _________________________________________________

  Co bys doporučil začínajícím walkerům ? (by Rapert)

  Týhle otázky jsem se tak trošku bál a všichni za chvíli poznáte proč.

  V poslední době přichází na forum spousty nových lidí s cílem naučit se cwalk, první co by tenhle člověk měl udělat snad ještě před tím, než se nám tady zaregistruje popřípadě se hned představí pár slovy jako je to zvykem říct o sobě vlastně naprostý hovno, by si člověk měl stanovit svoje vlastní cíle čeho chce v cwalku dosáhnout a proč toho vůbec chce dosáhnout. Je to styl života a tance, který mi učaroval, chci v tom něco dokázat, zkusit něco nového a nebo chci jen být další cool týpke v širokejch hadrech co se stane drsným cwalkerem na kterýho nikdo nemá a bude si honit ego na jiných sráčích, protože oni to neumí. Takovým bych osobně dál pár facek a donutil se je rozmyslet pořádně a opravdu se na cwalk vysrat a zdaleka se mu vyhýbat.

  Další věcí když už se člověk tedy registruje je docela slušnost se představit, ale napsat o sobě nějaké zajímavé informace, nikoho nezajímá, že jsi Pepa a je ti 14, takových tu máme nevím kolik. Člověk hned udělá naprosto jiný dojem než většina stáda a začne vynikat hned zpočátku, je poznat jeho zájem a já když si takové představení přečtu tak okamžitě nabízím svoji pomoc a rady. Ale tohle je jen krok v souvislosti s forem, co se týče cwalku další věcí by určitě měla být ...

  Historie cwalku, řekněte mi kdo ji tady zná, když jsme se tu na foru ptali na stejnou otázku jak vznikl cwalk, i lidi z AG nám byly schopný napsat takovou sračku, že jsem se dokázal divit. Je pravda, že nikde na foru historie není a je to podle mě chyba a nezbyde zas na nikom jiném než na mě abych ji dal dohromady v nějaké pochopitelné formě a zveřejnil pro všechny, ale na to teď opravdu nemám ani pomyšlení já sám.

  Dostali jsme se přes formality a můžem se přesunout k samotnému cwalku. V tomhle jsou lidé hrozně zbrklí a netrpěliví, každý by měl začít pomalu a podle svých možností se učit kroky, hezky jednotlivě a samostatně, je to základ a bez toho se nedá stavět a i na foru najdete videa kde člověk absolutně přeskočil základní kroky a začal skákat jak pitomec před kamerou a už nám píše Sub to Sub. Ne ne ne! Je spousta kroků, které by měl každý zvládnout a i ty, které v cwalk videu jen tak neuvidíte jako je například gangsta hop, heel toe snake, shuffle stomp, x hop, heel toe combo a stejně tak všechny zbylé kombinace heel toe, shuffly, wiggle walk, véčka. Když je totiž budete umět uplně všechny, jste na dobré cestě k tomu se třeba jednou odlišit od ostatních. Zjistíte které kroky vám jdou, které vám nejdou, které se vám líbí a které ne, je spousta afektů která vás v této době nějak ovlivní. Někdo zjistí, že má naprosto unikátní variace, ale nesedí k tomu heel toečka tak je nebude dělat, ale aktuálně je tomu tak, že se lidi učí jen to co vidí u ostatních a podle toho vyvýjejí svůj vlastní styl a dostáváme se tak k věci, proč česká scéna začíná vypadat jednotvárně, ano všichni se oháníme tím, že máme vlastní styl a nikoho nekopírujem, vždyt vy ani nemusíte nikoho kopírovat, stačí abyste se omezili na určitě kroky které jsou nejpopulárnější a začnete vypadat jako někdo další, nemusí nikoho sledovat nebo koukat ne jeho videa a váš cwalk může vypadat naprosto stejně, protože děláte stejné chyby. Na CWG je tak šílené množství lidí, že je náročné se odlišit a takhle tomu ještě pomáháme, že budem za nějakou dobu všichni walkovat stejně.

  Kroky máme snad zvládnuté, dokud je všechny neumíte, neměli byste nic natáčet, nezkoušet žádné přechody, ty přijdou na řadu až teď. Když už máte zmáknuté kroky, zjistíte, že je snadné přecházet mezi jednolivými heel toe kroky a do některých je to zatím zhola nemožné, ale je to o tréninku, nechce to začít skákat na písničku a zkoušet hned walkovat, chce to trpělivost. Vzít si jeden krok a zkusit přejít do druhého, povedlo se? Ne? Tak znovu a znovu. Zjistíte, které kroky a transitiony vám opět nebudou dělat problém a zjistíte které ty problémy dělat budou. Je to o tréninku, učený z nebe nespadl a i z toho největšího nooba se může za pár měsíců nebo let naprostá špička české scény a nebo se na to vykašlete a nikdo si na vás nevzpomene.

  Další věcí na kterou bych se v tréninku soustředil po těchto částech je beatride, někdo pro něj má vlohy a někdo ne, proto ho dávám sem, mě osobně šlo dřív skákat do beatu než jsem uměl všechny kroky, ale zpět na začátek. Když máte zmáklé kroky a transition a už vydržíte nějakých těch pár sekund walkovat, třeba zastavit a začít nové kombinace, je to pokrok a čas kdy to zkusit čistě na hudbu, to že ji doposud u tréninku posloucháte by mělo být jen jako motivace, mělo by vás to hecovat, že za chvíli na to zajedete jako králové a teď je čas se na to soustředit. Každá písnička má několik linií beatů a hip hop lyricride pokud newalkujete na instra. Takže je možné si vybrat různé tempo na jednu písničku a najít si to co vám vlastně vyhovuje. Když to nejde nezoufat, občas nesedne songa i když se vám líbí, takže se neomezovat na jednu písničku, která je pro vás hymna protože nohy to cítí jinak Udělejte si velkej playlist a zkoušejte to, jeďte na části písniček a walkujte po krátkých úsecích ale pořád na beat, musíte se vcítit do hudby, možná i písničku trochu znát a pak to jde samo a kupředu.

  Flow je část walku, kterou každej vyzdvihuje, ale nedá se ze dne na den naučit. Je to prostě o tréninku a vytrvalosti, jak trénujete, flow se zlepšuje a za chvíli máte možnost to práskat jak bombiči!

  POWER MOVY! Tohle je část kde bych se rád pozastavil a možné i trošku rozohnil, protože nevím kde se to vzalo, ale nové generace nutí všechny do power movů a je to ta největší sračka, kterou v poslední době poslouchám ze všech stran, na cwg je to snad všude a nechápu lidi, jak to můžou vůbec říct.
  Samotný cwalk není vůbec o power movech, můžete mít krásnej walk a naše BGčka vám napíšou, že tomu chybí Wow movy, je to blbost!!! Moc rád bych citoval Rejnyho, který zde něco podobného napsal, ale nemůžu to teď najít.
  Takže žádám všechny, odpusťte si konečně tuhle pitomost a začněte trošku uvažovat. Spousta lidí, udělá ve svém walku již naprosto běžné kombo a vyhlásí to za power. Není tomu tak, vymyslet vlastní power move je něco šíleně náročného a taky pro spousty walkerů něco naprosto zbytečného, když budu jmenovat RaZoR, YounGun, Rejny, Gently, PTK v jejich videích nenajdete velké množství power movů a jsou to AGčka a zdaleka jsem nevyjmenoval všechny. Je to prostě jen novodobá hloupost aktuálních generací a nenechte se tímto vůbec ovlivnit.
  Uznávám, že sem tam je nějaký power move dost dobrý, ale u koho ho najdete ? AG,IG a nebo někdo s šílenou kreativitou, kterej aktuálně letí vzhůru. A převážně to jsou crowneři, kde je význam power move na jiné úrovni, tam určuje unikátnost a úroveň walkera, ale není to o tom, že by se cwalk měl stavit na power movech, stavebním kamenem bych mohl prohlásit variace.

  A o těch bude další krátká část. Je to nezbytná část, protože opakovat základní kroky pořád dokola taky nejde. Co bych tady doporučil, hodně trénovat. Vyzkoušet si véčka na jedné noze a druhou klást okolo, stejně tak na druhé, Sunout se véčkem po zemi a nebo u něj vyskakovat a dosahovat tak bouncu. Je toho spousty, ale pokud vám to tady vypíšu, neuděláte nic vlastního a unikátního.

  _________________________________________________

  Tak jsem se snad konečně přelouskal přes všechny aspekty cwalku, případně bych doplnil.
  Jediná věc, kterou bych rád ještě podotknul a týká se snad všech na tomto foru.

  Naučte se respektovat názor ostatních i když Vám může být naprosto proti srsti, je to jen názor a i z toho si občas můžete něco vzít i když s ním nesouhlasíte. A druhá věc, respektujte ať už staffs, veterány, lepší walkery a nebo i cadety. Všichni jsme jenom lidi a když tady do sebe zvládáte kérovat jak malý děti, pošlete akorát celou komunitu do sraček a už párkrát se to stalo. Zamyslete se nad tím, co to tady pro vás znamená a pokud něco ano, chovejte se podle toho, pokud ne, táhněte do prdele.

  _________________________________________________  Český pravopis je freeware, ale v žádném případě není open source! Používej dle libosti, ale nemodifikuj ho!
  avatar
  MoonGose
  CWG je můj domov
  CWG je můj domov

  Male
  note : Nemám note ! :)
  Kdo je nejlepší? : Ctiger , Youngun, Razor,aiNt, CrissW,AsikJr
  jsem : čech
  Počet příspěvků : 559
  Registration date : 2010-07-08
  Rage :
  0 / 30 / 3

  Re: Luban - Questions ?

  Post by MoonGose on Thu Jun 09, 2011 12:45 pm

  Jak vubec dlouho walkuješ a jak si se ktmou dostal?.


  Kdo tě učil ?.

  Otázka : Kdo založil cwg?..platí se něco za domenu ?.
  avatar
  Luban
  Admin
  Admin

  Male
  Age : 28
  note : Luban@cwalkin.cz
  Kdo je nejlepší? : ČR: RaZoR, Entony
  jsem : čech
  Počet příspěvků : 1992
  Registration date : 2009-04-20
  Rage :
  0 / 30 / 3

  Re: Luban - Questions ?

  Post by Luban on Sun Jun 12, 2011 12:30 pm

  Rozpracuju si tady teď zbývající otázky a dám je dohromady hned jak budu mít chvíli času, ve středu mám dvě zkoušky a musím se přes ně dostat jinak jsem v hajzlu, takže věnuju nějaký čas učení budu-li toho schopen.

  _________________________________________________


  Co tě na cwalku baví ? (by Rapert)

  _________________________________________________


  Jak jsi se k cwalku dostal ? (by L.a.G)
  Jak vubec dlouho walkuješ a jak si se k tomu dostal ? (by Moongose)  Kdo tě učil ? (by Moongose)

  _________________________________________________


  Kdo založil cwg? Platí se něco za doménu ?. (by Moongose)

  CWG založila Sylwer dne 10.2. 2008 a budeš-li chtít vědět více detailů o založení fora, budeš se muset zeptat jí konkrétně, já se na forum registroval až 20.4. 2009 což je více jak rok po jeho založení a v té době jsem o cwalku věděl tak maximálně 2-3 měsíce, možná více, ale už si to přesně nevybavuju, nějaký ten pátek od té doby také již utekl.

  Za doménu CWG se neplatí vůbec nic, toto forum je free poskytované na hostingu getgoo, které zároveň poskytuje veškeré možnosti fora + ty otravné reklamy, které tu trpíme.

  Za doménu cwalkin.cz bylo zaplaceno cca 850 Kč a máme ho takto zaplacené na rok dopředu, ale již nějakou dobu "funguje" a čas nám tak trochu ubíhá a moc se na tom ještě pracovat nezačalo, protože jsme aktuálně všichni co k tomu můžem vytíženi zkouškovým obdobím a maturitami. Částku uhradil eshop Crunkenergydrink.cz.  Český pravopis je freeware, ale v žádném případě není open source! Používej dle libosti, ale nemodifikuj ho!

  Sponsored content

  Re: Luban - Questions ?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Mon Jul 16, 2018 11:51 pm