CWALK.GETGOO.NET

OFICIÁLNÍ ČESKO-SLOVENSKÁ C-WALK KOMUNITA

Krásné songy z českého soudku (některé spíše na crown ale je to takový mix)

Share
    snaffu
    CWG Helper
    CWG Helper

Male
    note : Ya gotta to teach me somethin' !
    Kdo je nejlepší? : ksnipez!!
    jsem : čech
    Počet příspěvků : 153
    Registration date : 2011-03-05
    Rage :
    0 / 30 / 3

Krásné songy z českého soudku (některé spíše na crown ale je to takový mix)

Post by snaffu on Fri Apr 01, 2011 7:47 pm

Tafrob, týpek z Brna Very Happy výborný textař, o beatu ani nemluvím.... na tuhle songu krásně trénuju speed... Hardcore hráč žádný easy... Very Happy Smile

Kontrafakt, borci ze Slovenska, tyhle songy od nich opravdu žeru
    - Počuvaj, naša lyrika neni jemna
    Je ostrá ale zato pravde verná

... myslím že k tomuhle songu není co napsat... vše máte vysvětlený v songu... většina je pravda

Heh Very Happy myslím že toto není na walk ale stojí to za to ... čekuj Smile

Básníci Před Mikrofonem (BPM), určitě každý zná, podle mě, úplně senzační beat... prostě nádherná songa Smile

o5 Tafrob... zajímalo by mě, komu se tyhle "typy" ženskejch líbí... Very Happy kdyžtak pište do komentů... Very Happy jinak text mluví za vše... btw.: super intro bylo by dobré na nějáký mixtape...

Hafo povedenej song, škoda že to nemůže vyfotit Very Happy Very Happy ... btw.: mám balkón o délce 6 cm Very Happy ale mám ho!

Podle mě, Mad Skill tomu dal lepší šťávu... lepší než origoš.... jinak David Steel má dobrej hlas... klobouk dolů

Doufám, že se vám dnešní večerní mix líbí, a rád bych vám popřál gl do víkendu Smile a hlavně do treningu king king
    RaR
    Admin
    Admin

Male
    note : -_-
    Kdo je nejlepší? : Marie a Jana !
    Počet příspěvků : 1335
    Registration date : 2010-08-07
    Rage :
    0 / 30 / 3

Re: Krásné songy z českého soudku (některé spíše na crown ale je to takový mix)

Post by RaR on Fri Apr 01, 2011 9:08 pm

Soráč,ale mě tyhle songy přijdou dobrý na poslech (krom Tafroba kterýho nemusim) Než spíš na walk...ale tak je to otázka názoru ale já bych do ničeho z tohole asi nejel...ale oceňuju snahu Wink
    QuizZy
    newbie
    newbie

Male
    note : (žádné)
    Kdo je nejlepší? : (záleží v čem)
    Počet příspěvků : 38
    Registration date : 2009-12-25
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by QuizZy on Sat Apr 02, 2011 10:31 am

já bych tky řek že nejsou na walk,ale ta posledni songa je husta Wink
    Hoody
    GetGooer
    GetGooer

Male
    note : Je mi u prdele jakej mám level, kolik mám subscribes a zhlédnutí na videu... Nejde mi o to nacpat svojí věc tisícům lidí do prdele jen aby mi hodily kladnej komment... Tancuju pro sebe, pro lidi a daleko víc mě potěší když mi můj výstup ohodnotí někdo komu jsem to nenarval do zadku :) ....Oldschool HIPHOP never DIE!!!....
    Kdo je nejlepší? : Originály... C-tiger, Entony, Ventex,, a spousta dalších :)
    Počet příspěvků : 97
    Registration date : 2010-10-27
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Hoody on Sat Apr 02, 2011 5:26 pm

Koukám že mi tu někdo fušuje do řemesla...Very Happy kamo dobra snaha a super že sem hází songy taky někdo jinej Smile

Jen ten výběr... Tafroba od srdce nemusim, KF už skoro taky neposlouchám... uplně se mi to zhnusilo kvůli současný rytmusově produkci a vůbec tomu jak vystupuje na veřejnosti... škoda, měli dobrý songy a hodně rád jsem je poslouchal

Kde vidim jméno David steel tak automaticky vypínám nebo zavírám,,, z hlasu mu čiší namachrovanost a komerce... kdo viděl video jak si kupoval Lamborghini tak mě pochopí Very Happy

Rest je dobrej, toho si rád poslechnu.. má dobrý texty Smile stejně tak jako BPM, ty fakt poslouchám jako skoro jediný z CZ a SK.. ta songa je skvělá na walk.. prostě takovej večerní chillout Smile
    Jamie
    Moderator
    Moderator

Male
    Počet příspěvků : 950
    Registration date : 2010-07-16
    Rage :
    0 / 30 / 3

Post by Jamie on Sat Apr 02, 2011 5:38 pm

Jo, ty tracky sou na poslouchání, ne na walk .. i když tancovat de všechno na všechno .. Osobně nemam rád Kontrafakt, ale Tafrob je v pohodě a Balkonovka je genialni track )) i když to znam už dýl

Hej, uvědomil si někdo třeba, jak dlouho by někdo z nás (amatér) editoval video jako je hned první - gamer.. ? Very Happy Very Happy Very Happy .. tak rok třeba Very Happy

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Oct 23, 2017 6:11 am